Ověřený zákazník
08.05.2026
Již více nakupů u vaší firmy a vždy spokojenost. Krásné a kvalitní šperky
od 1 700 Kč s DPH
1 889 Kč
1 999 Kč s DPH
2 299 Kč s DPH
Stříbrný přívěsek s českým granátem Rubelise zaujme elegantním liniovým designem a výrazným centrálním kamenem. Přívěsek je vyroben ze Stříbra Ag 925/1000 s rhodiovanou povrchovou úpravou, která dodává šperku vysoký lesk a podtrhuje krásu přírodních kamenů. Minimalistické provedení působí jemně, luxusně a nadčasově.
Stříbrný přívěsek s českým granátem Rubelise je vyroben z kvalitního Stříbra Ag 925/1000 s rhodiovanou povrchovou úpravou. Elegantní liniový design je doplněn pravými českými granáty a centrálním kamenem, který je dostupný ve variantě s českým granátem nebo vltavínem. Precizní zpracování podtrhuje jemnou eleganci šperku a jeho nadčasový charakter.
Každý minerál je jedinečný, proto se může jemně lišit kresbou, odstínem či strukturou.
Přívěsek Rubelise propojuje tradiční krásu českého granátu s jemnou elegancí v nadčasovém šperku pro každodenní i výjimečné chvíle.
| Materiál | Stříbro Ag 925/1000 |
|---|---|
| Minerál | Český granát, Vltavín |
| Povrchová úprava | Rhodiování, Zlacení |
| Motiv | Bez motivu |
| Znamení zvěrokruhu | Beran, Lev, Štír, Vodnář |
| Hmotnost | 0,6 g |
| Druh šperku | Přívěsek |
| Barva | Červená, Zelená |
| Původ | Přírodní |
| Výroba | Česká republika |
| Vnitřní rozměr očka | 4 mm |
| Rozměr | 2 x 15 mm |
100% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.
Ověřený zákazník
08.05.2026
Již více nakupů u vaší firmy a vždy spokojenost. Krásné a kvalitní šperky
Ověřený zákazník
05.02.2026
široký sortiment, zda se že kvalita je super a rozumné ceny
Ověřený zákazník
19.01.2026
Nakupuji zde již léta, vždy spokojenost, perfektní komunikace
Ověřený zákazník
23.12.2025
rychlé dodání zboží, pěkný výběr šperků, celková spokojenost :-)
Ověřený zákazník
14.12.2025
velká nabídka šperků a rychlost vyřízení včetně doručení
Ověřený zákazník
03.12.2025
Dobrý obchod, který zašle slíbené zboží podle kvalitních fotek
Ověřený zákazník
25.11.2025
Rychlé dodání, certifikát pravosti, kvalitně zabalené.
Ověřený zákazník
11.11.2025
Zboží je kvalitní a bezva se používá. Doporučuji všem uživatelům.
Ověřený zákazník
22.08.2025
Jsem moc spokojená, pořídila jsem krásné dárečky pro kolegyňky. Velký výběr, příjemné ceny.
Ověřený zákazník
05.07.2025
Je to nádherný kousek a doufám, že se bude líbit i snaše
Ověřený zákazník
03.07.2025
Suprový výběr a kvalitní produkty! Mám už dva náramky a jsem spokojen.
Ověřený zákazník
03.06.2025
Úžasný přístup na telefonní lince. Krásné šperky, DOPORUČUJI.
Ověřený zákazník
30.05.2025
Zboží objednáno k výrobě, velmi vstřícný a milý přístup personálu
Ověřený zákazník
18.05.2025
Děkuji za rychlou a perfektní dodávku.Řetízek na nohu se darované moc líbí.
Ověřený zákazník
19.05.2025
Superrychlé dodání, s naušnicemi velká spokojenost.

Online platby kartou
Rychlé a zabezpečené
platby online