Stříbrný přívěsek nebroušený přírodní diamant surový  

1 999 Kč s DPH


Dočasně nedostupné

1 999 Kč s DPH

Zajímavý stříbrný přívěsek se vsazeným přírodním nebroušeným diamantem. Ojedinělý šperk, který vyrobil přímo náš zlatník! Mějte svůj diamant stále u sebe!


Kód produktu: 001-3602-08810 Registrační číslo: 08810
Poštovné zdarma nad 2000,-Poštovné zdarma nad 2000,-

Stříbrný přívěsek nebroušený přírodní diamant surový  

Diamant ve své přírodní podobě, vsazený do stříbrného přívěsku.. Tento krásný kousek má spoustu pozitivních účinků pro tělo. Perfektní doplněk k Vašemu každodennímu outfitu.

Diamant

Tento vzácný drahokam je vnímán jako symbol čistoty. Je symbolem oddanosti a věrnosti. Je symbolem bohatství a materiálního dostatku, který k sobě tímto drahokamem přitáhneme. Diamanty vyvolávají lásku a upevňují vztahy. Jsou skvělým zesilovačem energie a dokáže zvyšovat léčebnou sílu kamene, se kterým je současně použitý. Rozvíjí u svého majitele nápady a představivost. Velmi dobře působí na mozek a obnovuje rovnováhu metabolismu. Léčí oční zákal i alergie. Jeho průzračná barva okouzlí každého. Ocení jej zejména Berani a Býci. Zjistěte o diamantu více přímo zde: Diamant

Berte prosím na vědomí, že každý minerál je naprosto jedinečný, a proto se jednotlivé kameny od sebe mohou lišit velikostí, tvarem, zabarvením i kresbou, což jsou přirozené znaky, které představují jejich originalitu.Každý kousek je originální kus, proto je fotografie pouze ilustrační. Léčivé kameny nejsou náhradou lékařské ani jiné odborné péče.

Vlastnosti produktu

Materiál Stříbro Ag 925/1000
Minerál Diamant
Rozměr kamene 0,5 x 0,5 cm
Barva Stříbrná
Velikost Délka 1,5 cm, šířka 0,6 cm
Hmotnost 1,2 g
Druh šperku Přívěsek
Naleziště Jihoafrická republika
Výroba Česká republika
Pro koho Dámské, Pánské

Recenze od našich zákazníků

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou


Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky


info@aranys.cz
(po-pá 8-17)

Linka pro zákazníky


+420 736 119 910
(po-pá 8-17)

Garance kvality a spokojenosti


potvrzená 
Puncovním úřadem