Ověřený zákazník
21.05.2026
Oceňuji rychlost doručení zboží od jeho objednání. Se šperkem jsem velmi spokojená.
od 3 999 Kč s DPH
Maximální počet znaků: 15
Stříbrný přívěsek tlapka s českým granátem Amico ze Stříbra Ag 925/1000 je zdoben pravými českými granáty a navíc nabízí možnost gravírování pro vytvoření jedinečného osobního šperku. Symbol tlapky vyjadřuje lásku, věrnost a silné pouto ke čtyřnohým přátelům.
Stříbrný přívěsek tlapka s českým granátem Amico je vyroben ze Stříbra Ag 925/1000 a zdoben pravými českými granáty, které vynikají svou sytou barvou a tradiční hodnotou. Motiv tlapky symbolizuje hluboké pouto, přátelství a lásku ke zvířeti.
Velkou výhodou tohoto šperku je možnost gravírování, díky které můžete přívěsku dodat osobní význam – například jméno, datum nebo krátký vzkaz.
Povrchová úprava rhodiováním chrání šperk před zčernáním a zajišťuje jeho dlouhotrvající lesk.
Stříbrný přívěsek Amico je ideální volbou pro ty, kteří chtějí nosit symbol svého mazlíčka doplněný o osobní vzkaz.
Přívěsek Amico propojuje tradici českého granátu s emocí věrnosti a jedinečným osobním příběhem.
| Materiál | Stříbro Ag 925/1000 |
|---|---|
| Minerál | Český granát |
| Povrchová úprava | Rhodiování, Zlacení |
| Celková délka | 22 mm |
| Motiv | Zvíře |
| Rozměr motivu | 12 x 12 mm |
| Hmotnost | 2,38 g |
| Druh šperku | Přívěsek |
| Barva | Červená, Zlatá |
| Původ | Přírodní |
| Varianta | Bez gravírování, S gravírováním |
| Vnitřní rozměr očka | 6 x 3 mm |
100% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.
Ověřený zákazník
21.05.2026
Oceňuji rychlost doručení zboží od jeho objednání. Se šperkem jsem velmi spokojená.
Ověřený zákazník
08.05.2026
Již více nakupů u vaší firmy a vždy spokojenost. Krásné a kvalitní šperky
Ověřený zákazník
05.02.2026
široký sortiment, zda se že kvalita je super a rozumné ceny
Ověřený zákazník
19.01.2026
Nakupuji zde již léta, vždy spokojenost, perfektní komunikace
Ověřený zákazník
23.12.2025
rychlé dodání zboží, pěkný výběr šperků, celková spokojenost :-)
Ověřený zákazník
14.12.2025
velká nabídka šperků a rychlost vyřízení včetně doručení
Ověřený zákazník
03.12.2025
Dobrý obchod, který zašle slíbené zboží podle kvalitních fotek
Ověřený zákazník
25.11.2025
Rychlé dodání, certifikát pravosti, kvalitně zabalené.
Ověřený zákazník
11.11.2025
Zboží je kvalitní a bezva se používá. Doporučuji všem uživatelům.
Ověřený zákazník
22.08.2025
Jsem moc spokojená, pořídila jsem krásné dárečky pro kolegyňky. Velký výběr, příjemné ceny.
Ověřený zákazník
05.07.2025
Je to nádherný kousek a doufám, že se bude líbit i snaše
Ověřený zákazník
03.07.2025
Suprový výběr a kvalitní produkty! Mám už dva náramky a jsem spokojen.
Ověřený zákazník
03.06.2025
Úžasný přístup na telefonní lince. Krásné šperky, DOPORUČUJI.
Ověřený zákazník
30.05.2025
Zboží objednáno k výrobě, velmi vstřícný a milý přístup personálu
Ověřený zákazník
18.05.2025
Děkuji za rychlou a perfektní dodávku.Řetízek na nohu se darované moc líbí.

Online platby kartou
Rychlé a zabezpečené
platby online