Šungitová pyramida 25 x 25 cm  

33 274 Kč s DPH


skladem

33 274 Kč s DPH

Šungitová pyramida, vhodná nejen k dekoraci prostoru, ale hlavně pro pohlcování negativního zření z elektronických přístrojů.


Registrační číslo: 11781

Variantu v této kombinaci bohužel nenabízíme.

Poštovné zdarma nad 2000,-Poštovné zdarma nad 2000,-

Šungitová pyramida 25 x 25 cm  

Pyramidy mají odedávna svůj význam. Už v Egyptě se stavěly stavby pyramidového tvaru právě pro jejich pozitivní působení. Ne náhodou, je i tento mocný šungit opracovná právě do tvaru pyramidy. Pyramidy se umisťují nejčastěji do prostoru, v okolí počítačů, monitorů a televizních přístrojů. Šungitová pyramida odstraňuje negativní působení elektromagnetického smogu i negativní energie, zlepšuje také ovzduší v místnosti.

Šungit

Šungit má spoustu vynikajících vlastností. Mimo jiné zmírňuje patogenní vlivy televizorů a počítačů. Vstřebává do sebe negativní vlivy okolí. Přetvoří špatné energie na pozitivní. Má schopnost pohlcovat elektromagnetické záření.
Šungitu se připisují vlastnosti kamene, který do sebe vstřebává všechno negativní, škodlivé a špatné a současně soustřeďuje, obnovuje a zmnožuje všechno dobré a užitečné a to jak v lidském organismu, tak i v okolním prostředí. Je to svérázná "čistička", prostředek na přetvoření špatných, negativních energií v energie pozitivní, životadárné. Zdravotní - léčebné účinky. Šungit - věčný kámen zdraví, čistí a dezinfikuje vodu, harmonizuje člověka i prostředí. Více se o skvělém šungitu zde: Šungit

Dosah pyramidy, až 27 m.

Vlastnosti produktu

Minerál Šungit
Motiv Pyramida
Barva Černá
Rozměr kamene 25 x 25 cm
Naleziště Rusko - Karélie

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek