Šungit

Šungit - kámen života

 

Země původu a výskyt: Rusko

Barva: černá, tmavě šedá

Vlastnosti: Je to velice silný a vzácný kámen. Ochraňuje vše živé, dobíjí energií, čistí, regeneruje a léčí. Geologicky jde o nejstarší horninu na Zemi. Nosí v sobě moudrost, kterou předává svému majiteli. Pomáhá nám uvědomit si, co v životě skutečně chceme a poskytuje nám nadhled, rozhodnost a duševní klid. Slouží také proti škodlivému elektromagnetickému záření, které vychází z mobilních telefonů, počítačů, televizí a mikrovlnných trub. Má velice silnou energii a proto bývá pro hlubokou meditaci využíván jako kyvadlo. Přitahuje šťastné události a kladně naladěné lidi. Tvoří účinnou bariéru proti negativním vlivům. Šungit má spoustu vynikajících vlastností. Mimo jiné zmírňuje patogenní vlivy televizorů a počítačů. Vstřebává do sebe negativní vlivy okolí. Přetvoří špatné energie na pozitivní. Má schopnost pohlcovat elektromagnetické záření.
Šungitu se připisují vlastnosti kamene, který do sebe vstřebává všechno negativní, škodlivé a špatné a současně soustřeďuje, obnovuje a zmnožuje všechno dobré a užitečné a to jak v lidském organismu, tak i v okolním prostředí. Je to svérázná "čistička", prostředek na přetvoření špatných, negativních energií v energie pozitivní, životadárné.

Šungit se pro léčebné využití opracovává nejčastěji do podoby pyramidy, koule, kyvadla a drti pro čištění vody.

Šungitové pyramidy:

Díky tvaru pyramidy, se působení šungitu přenáší na poměrně velkou vzdálenost. Zbavuje podrážděnosti a neklidu i špatných vlivů ze záření počítačů. Stačí ji postavit před zdroj záření.
Účinnost pyramid, tedy zóna okolo pyramidy, podle její velikosti:

5 x 5 cm -  až 2,3 m
6 x 6 cm -  až  2,7 m
7 x 7 cm -  až  3,2 m
8 x 8 cm -  až 3,9 m
9 x 9 cm -  až 4,6 m
10x10 cm - až 5,4 m
15x15 cm - až 10,8 m

Šungitová voda:

Šungitovou vodu, která je velmi blahodárná pro tělo, připravíte jednoduše. Kamínky šungitu propláchněte vodou, abyste z nich odstranili jemný prášek. Jemně je můžete promnout v dlaních nebo očistit kartáčkem. Čisté kamínky vložte do nádoby a zalijte vodou. V této vodě by měly kamínky zůstat asi tři dny, aby mohly vodu aktivovat. Na 1l vody budete potřebovat cca 100 g kamínků. K čištění vody můžete použít například i šungitovou kouli či pyramidu.

Znamení zvěrokruhu: Rak, Panna, Ryby

Planeta: Merkur, Venuše, Saturn

Živel: Země

Léčebné účinky: Šungit - věčný kámen zdraví, čistí a dezinfikuje vodu, harmonizuje člověka i prostředí. Pomáhá předcházet nachlazení, léčí kožní onemocnění a zpomaluje růst rakovinotvorných buněk. Omlazuje vlasy a pleť a má vliv na správnou činnost žaludku. Dokáže bojovat proti impotenci a uzdravuje slinivku břišní, žlučník, játra a ledviny. Taktéž působí proti chudokrevnosti.

Čakry a duchovno: kořen (základní centrum), solar plexus, sakrální

Čištění: proudem tekoucí vody

Nabíjení: na přímém slunečním světle

Šungitová pyramida

Šungit kyvvadlo

Šungitová koule, čistá voda díky šungitu

Naši nabídku výrobků ze šungitu naleznete zde: Šungit

Související produkty

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek