Cestování se šperky

Když vyrážíte na dovolenou, určitě si do kufru chcete přibalit i své oblíbené šperky, které rádi nosíte. K letním šatům na pláž se totiž hodí něco úplně jiného, než na večerní párty u bazénu. Aby ovšem vaše klenoty po cestě neutrpěly nějakou újmu, doporučujeme je dobře zabalit tak, aby se jim nic nestalo.

Pořiďte si cestovní pouzdro

Úplně tím nejjednodušším způsobem, jak ochránit šperky před poničením nebo zamotáním řetízků je vložit je do speciálního cestovního pouzdra na šperky. To obsahuje spoustu přihrádek a kapsiček tak, abyste jednotlivé kousky od sebe mohli snadno oddělit. Kapsičky na zip ochrání menší náušnice i přívěsky. Choulostivé náušnice můžete odděleně zapnout do dírek, budete tak o nich mít i dobrý přehled. Pokud máte jemné řetízky, které by se mohly do sebe zamotat, doporučujeme připnout je na pásek v hodní části cestovního pouzdra. Pro prstýnky je určena zase střední část cestovního pouzdra, na kterou můžete prstýnky navléci. Celé pouzdro pak sepnete na patent, který všechny vaše šperky bezpečně obalí a vy tak můžete být po cestě na dovolenou v klidu, že určitě zazáříte.

Cestovní pouzdro na šperky

Velká domácí šperkovnice s integorvaným cestovním pouzdrem

Možná si zrovna říkáte, že ani doma nemáte své šperky nijak zvlášť rozdělené a sem tam se nějaký ten kousek povaluje v šuplíku, nebo na nočním stolku. Vězte však, že o své klenoty je potřeba se také starat. Aby vám dělaly dlouho radost a byly stále zářivé a krásné. Také tím zabráníte tomu, abyste svou oblíbenou náušnici někde hledali. Je to velmi snadné. Velká šperkovnice, do které se vejde opravdu hodně šperků, třeba i větší náhrdelníky či náramky obsahuje také cestovní pouzdro. To můžete denně využívat na své poklady, ovšem můžete jej také vytáhnout a vzít s sebou na dovolenou.

Velká prostorná šperkovnice s mnoha přihrádkami a cestovním pouzdrem

Menší šperkovnice zase obsahuje také pevnou krabičku na šperky, kterou můžete pohodlně vyjmout a mít u sebe na cestách, nebo umístěnou v jiném pokoji a mít tak šperky hezky rozdělené a vždy při ruce. Díky tomu, že celá šperkovnice je koncipovaná jako kufřík, můžete si ji s sebou vzít celou, pokud cestujete na delší dobu a nechcete se vzdát luxusu, mít u sebe své šperky pěkně pohormadě a hezky uložené.

Oblíbená šperkovnice s cestovní krabičkou na šperky

A Že stále nemáte šperků dost na to, aby si zasloužily nějakou hezkou šperkovnici? Neváhejte a pořiďte si pro sebe krásnou dámskou soupravu, nebo nadčasové šperky z perel. U nás si vyberete ten pravý šperk a uvidíte, že za chvíli vám ani šperkovnice nebude stačit.

Související produkty

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek