Pokud objednáte do 14:00, objednávku odešleme ještě dnes

V souladu s přírodou

Nejlepší věc, kterou pro sebe můžeme udělat je strávit nějaký čas v přírodě. Dopřejte klid svému tělu, ale hlavně duši. V dnešních dnech slunce Vás krásně hřeje na tváři a čerstvý vzduch je k nezaplacení, hlavně když žijete ve městě. Když budete pravidelně trávit čas v přírodě, tak nám to přinese hodně dobrého. Zmírní stres a deprese, lepší spánek a také snížení krevního tlaku.

Moc dobře víme, že u některých není možnost, aby se do přírody dostali, co nejčastěji. V tom mám mohou pomoct šperky s léčivými kameny. To je kousek přírody pro každého

Léčivé kameny

Už v dávných dobách lidé věřili v léčivou moc kamenů. Jsou to kousky přírody, které můžete mít stále u sebe. Pokud víte, který kámen chcete, nejlépe se zorientujete v naší nabídce kamenů podle abecedy. Nejte-li si jisti, může vám pomoci soupis nejčastěji hledaných neduhů a nemocí, na které kameny příznivě působí. Pokud si chcete, vyberte si kámen přesně pro vaše znamení zvěrokruhu. U nás najdete širokou nabídku všech kamenů.

Buddha z minerálů

Buddha z léčivých kamenů. Je to skvělá dekorace do bytu/domu. Léčivý kámen budete mít tam, kde se cítíte nejlépe. 

Šungit na mobil

Přemýšleli jste někdy, jakou věc máte nejčastěji v ruce? Pro mnoho z vás je to jednoznačně telefon. A proto máme šungit. Plátek šungitu pro umístění na mobilní telefon, pro odstranění negativního záření.

Orgonitová pyramida květ života se šungitem

Vhodnou alternativou a také krásnou dekorací jsou však i pyramidy se šungitem, které pohlcují negativní záření i z obrazovek a televizorů. Vhodné je takovouto pyramidu umístit někam poblíž zařízení, které vylučují negativní energii. Tato orgonitová pyramida obsahuje nejen šungit, ale také květ života a krystal kříšťálu. Je dokonalá nejen svými účinky, ale také velmi krásná.

Vrtané minerály, přívěsek na krk

Vrtané přívěsky z kamenů, který si vyberete podle sebe. Nebo si vyberte kámen podle svého znamení. Každý kámen je totiž pro některá znamení vhodnější a proto si je lidé vybírají. Dokáží pomoci s tím, co nás trápí, nebo podpořit naše silné stránky.

Související produkty

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek