Oblíbili jste si konkrétní kámen, víte přesně co chcete a proto je pro Vás nejjednodušší si vybrat kámen podle názvu? Potom se nacházíte v té správné kategorii. Výběr toho správného kamene mnohdy znamená hodiny studování vlastností a léčivých schopností kamenů. Při výběru Vám může pomoci například náš blog o léčivých minerálech, kde se zabýváme jak jednotlivými druhy kamenů, tak jejich výběrem i tipy, jak se o kameny starat. Náš blog neustále doplňujeme o nové poznatky.
Jak Vám mohou pomoci kameny při nemoci se dozvíte zde: Léčivé kameny podle nemocí
Jak si vybrat ten správný kámen a jak se o něj správně starat si můžete přečíst zde: Povídání o kamenech


Nejvyhledávanějším léčivým kamenem je křišťál, který je velmi univerzální a má spoustu pozitivních účinků. U nás najdete přes 90 druhů kamenů a léčivých minerálů, které můžete mezi sebou kombinovat pro ještě lepší účinky.

99 % zákazníků by doporučilo obchod svým známým

  • Dlouho jsem se nesetkala s takovou ochotou a vstřícností jako v případě obchodu Aranys. Úžasná komunikace a bleskové dodání. Ráda se budu vracet.

  • Nakupovala jsem poprvé a jsem překvapená a spokojená s rychlým vyřízením objednávky a s kvalitně zabaleným balíčkem doručovaného zboží.

  • Jedním slovem e-shop s velkým E. Kvalitní šperky, rychlost dodání, skvělá komunikace. Jsem u Aranys vždy velmi spokojená.

  • V tomto obchodě je velmi příjemné nakupování. Setkáte se tu se zájmem o zákazníka, ochotou a vstřícností. Objednávka je zasílaná obratem ruky. Velká spokojenost. Děkuji.

  • Perfektní spolupráce, vstřícní zaměstnanci, zboží jsem objednávala v pul 6 odpoledne a hned druhý den mi bylo doručeno. Doporučuji.

Další recenze

Novinky a slevy