Pití krystalové vody

Křišťálová voda je čím dál více známější a používanější i v běžných domácnostech. Jak se taková voda připravuje a k čemu je dobrá?

Každý minerál má své pozitivní účinky pro tělo, které může předávat nejen při dotyku s kůží, nebo pokud je s vámi v místnosti. Svou energii dává i do vody, ve které se nachází. Proto se takzvaná křišťálová voda stala hitem. Podle účinků jednotlivých kamenů si vyberete ten svůj minerál, který má přesně ty účinky, které potřebujeme.

Jak vyrobit krystalovou vodu

Je to snadné. Vámi zvolené kameny vložte opatrně do karafy tak, aby nedošlo k poškození kamenů ani karafy. Ideální je použít nádobu s objemem 1l a větší, aby voda stihla odstát a nabít se energií z kamenů. Přichystejte si vodu večer před spaním a přes noc ji nechejte na klidném místě ustát. Můžete použít i lednici, nicméně pro pití je i v horkých dnech vhodnější voda pokojové teploty. Náhlé zchlazení organismu ledovou vodou člověku nijak neprospívá a může naopak vést k onemocněním horních cest dýchacích.

Předem očištěné kameny nechte ve vodě po celou dobu její konzumace. Večer můžete kameny omýt pod proudem vody a znovu je použít pro přípravu nové diamantové vody. Vodu také můžete do karafy pouze doplnit, není třeba je každý den vymývat. Toto pravidlo platí obzvláště pro šungitovou vodu.

Čistá šungitová voda - přírodní čistič vody

Minerály mají v 3 druhy účinků:

1/ oslabují to, čeho je příliš

Máte příliš negativních myšlenek, které vám brání v tom, být šťastní? Některé vlastnosti nebo psychické rozpoložení je lepší tlumit, protože nás omezují v tom pozitivním, co dělá našemu tělu dobře a nemůže se tak dále rozvíjet.

2/ posilují vše, čeho se nám nedostává

To, čeho máme nedostatek se určuje trochu snadněji, než to, čeho máme nadbytek. Můžeme tak posílit své zdraví, sebevědomí, víru i procesy pomáhající při učení.

3/ odstraňují bloky, bránící průchodu energie

Určitě znáte stav, kdy jste se dostali do prostoru, který vám nebyl z nějakého důvodu příjemný. Jednoduše jste se tam necítili dobře. K odstranění negativních energií a posílení průchodu pozitivní energie pomáhají zejména tmavě zbarvené, černé minerály. Takovým skvělým minerálem je například šungit. Některé kameny jsou navíc vyrobeny ve tvaru pyramidy a to není náhodou. Pyramidový tvar kamenů má svůj původ už v prastarém Egyptě, kde pomáhali energiím a harmonizaci.

Krystalová zharmonizovaná voda

Kameny vhodné pro křišťálovou vodu

Při použití minerálů do vody musíme brát v úvahu jejich případnou rozpustnost v tekutinách. Většina kamenů rozpustná není, proto jsou pro křišťálovou vodu vhodné téměř všechny minerály, stačí si pak vybrat už jen to, s čím chceme od přírody pomoci. Mezi kameny, které byste pro harmonizaci vody neměli používat jsou: malachit, fluorit, lepidolit, celestín, rodonit, hematit, azurit, selenit nebo kalcit. Kameny, které jsou ve vodě rozpustné, můžeme umístit i do speciálních nádob na křišťálovou vodu. Ta má uvnitř kapli, do které se voda nedostane. Vyberte si přehledně seřazené minerály podle názvu kamene ten svůj nejoblíbenější.

Minerály můžeme navzájem kombinovat, čímž docílíme zesílení účinků jednotlivých kamenů. Například křišťál s růženínem spolu naprosto perfektně fungují, voda připravená z těchto minerálů je velmi vhodná pro nastávající maminky a malé děti.

Zde vám nastíníme nejčastěji využívané minerály pro aktivaci harmonizační vody. Orientovat se však můžete i na základě kamenů podle znamení zvěrokruhu.

Šungit

Šungit je snad nejznámějším kamenem pro přípravu enegetizující vody. Šungit totiž navíc vodu čistí. Tyto kameny nabízíme také ve větším balení šungitu pro přečištění a harmonizaci vody.

Šungit - čistič vody

Křišťál

Křišťál je snad vůbec nejznámějším a nejuniverzálnějším minerálem u nás. Jeho čirá barva už na první pohled napovídá spojení s čistotou a vodou jako takovou. Křišťál má mimo své pozitivní účinky navíc sílu zesilovat působení ostatních minerálů, proto je velmi vhodné jej použít v kombinaci s dalšími kameny a vytvořit si tak energeticky bohatou vodu prospěšnou pro pití v každém ročním období.

Přírodní křišťál pro harmonizaci vody

Růženín

Růženín má velmi jemnou energii, vhodnou především pro děti a jemné, éterické povahy. Pomáhá při nemocech srdce a to ať už fyzických, nebo na zlomené srdce. Růženín, ametyst a křišťál je perfektní kombinace kamenů, která by vám ve vaší sbírce neměla chybět.

Růženín pro harmonizaci vody

Ametyst

Ametyst je kámen vhodný pro všechny ty, kteří potřebují pomoci se sebedůvěrou a setrvat v rozhodnutích, která si stanovili. Pomáhá kuřákům přestat kouřit. Pokud se rozhodnete udělat v životě jakoukoliv změnu, pomůže vám setrvat u vašeho předsevzetí a nevzdat to.

Ametyst pro harmonizaci vody

Citrín

Citrín zbavuje negativních pocitů a pomáhá zvládat stavy deprese. Už jeho sluníčkově žlutá barva vás dokáže nabít životodárnou energií. Cítite-li se tedy unavení a vyčerpaní, sáhněte po citrínu.

Citrín pro harmonizaci vody

Sagenit

Sagenit, rutilandělské vlasy nebo amorovy šípy? Všechny tyto názvy patří stejnému minerálu a není divu. Je tak kouzelný, že jediný název by mu nestačil. třpytivě zlatá vlákna jsou pokaždé jiná a jedinečná. Každý kousek je naprosto odlišný. Sagenit je odrůda rutilu a pomáhá nám udělat důležitá rozhodnutí. Je velmi vhodný pro produktivní pracovní nasazení.

Sagenit, rutil, andělské vlasy - pro harmonizaci vody

Lapis lazuli

Lapis lazuli je také skvělým pomocníkem v případě depresí. Dokáže odbourat stres a navodit pocit klidu, uvolnění a pohody. V dnešním uspěchaném světě plném vysokých nároků je tento kámen skvělým pomocníkem.

Lapis lazuli pro harmonizaci vody

Černý turmalín

Pokud máte před sebou důležité životní rozhodnutíčerný turmalín je tím pravým kamenem, který byste u sebe měli mít. Černý turmalín odbourává negace a vše zlé, co je kolem nás.

Černý turmalín pro harmonizaci vody

Červený jaspis

Červený jaspis pomůže při skloubení toho, co vaše tělo potřebuje a co si myslíte, že by mělo dělat. Často máme na sebe samé přílišné nároky, nebo naopak neděláme to, co bychom měli aby bylo naše tělo v hramoniiJaspis má mnoho podob a barev, z nichž každá má jiné účinky. Červený jaspis je ohnivý, dodávající energii a chuť do toho, co děláte.

Červený jaspis pro harmonizaci vody

Sodalit

Máte náročné zaměstnání na logiku a musíte vymyslet i taková spojení, které jiným nejsou zřejmá? Sodalit pomáhá otevřít mysl a poskládat všechny informace tak, aby pro vás byly užitečné a ukázaly vám tu správnou cestu.

Sodalit pro harmonizaci vody

Karneol

Karneol podporuje kreativitu a motivaci, třeba v tom, učit se novým věcem. Je perfektním minerálem pro všechny studenty, díky němu budou mít chuť se pustit do učení a půjde jim to jako po másle. Přináší pozitivní pohled na svět, což je obzvláště před zkouškami potřebné.

Karneool pro harmonizaci krystalové vody

Avanturín

Avanturín je kamenem štěstí a nových začátků. Toho můžete využít například při pracovním pohovoru, když se ucházíte o práci. Můžete pít krystalovou vodu s karneolemavanturínemkřišťálem několik dní před chystaným pohovorem a slona z avanturínu si pak s sebou vzít v den D i do kapsy.

Zelený avanturín pro harmonizaci vody

Sluneční kámen

Sluneční kámen přináší do života radost, světlo ve chvílích beznaděje. Je velmi silně spjat se sluncem, proto nám na Zemi přináší jeho neskutečnou energii a vášeň k životu. Se slunečním kamenem se zbavíte špatné nálady.

Sluneční kámen pro harmonizaci vody

Nevybrali jste si žádný z výše uvedených kamenů? Pokud máte nějaké zdravotní problémy, zkuste si vybrat svůj kámen podle nemoci, kterou ovlivňuje. Nebo začněte od začátku a pročtěte si náš blog, kde se detailně jednotlivým léčivým kamenům věnujeme.

Související produkty

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek