Pokud objednáte do 14:00, objednávku odešleme ještě dnes

Když se mocné kameny na krásné šperky promění..

Rádi by jste se potěšili nějakým krásným šperkem, ale nejste si jistí jaký zvolit? V tomto případě určitě sáhněte po šperku s léčivými kameny. Takové šperky jsou dokonalým doplňkem pro každého, kdo má v oblibě věci originální, poutavé a atraktivní. Jsou doslova jedinečné nejen svým vzhledem a krásou, ale také jednotlivými vlastnostmi, které v sobě každý minerál ukrývá. Můžete si zvolit kámen podle jeho pozitivních vlastností nebo podle znamení zvěrokruhu

Ačkoliv by se mohlo zdát, že jsou tyto šperky určeny především ženám, opak je pravdou. Mnoho mužů si oblíbilo náramky nebo náhrdelníky s kameny jako skvělý doplněk, který dotáhne každodenní outfit k dokonalosti. Jejich nespornou výhodou je, že se dají perfektně sladit s ostatními stříbrnými nebo ocelovými šperky. Mezi nejvíce oblíbené patří lávový kámen, jehož nedokonalá dokonalost přináší obrovské množství energie, jindy ukryté až v samotném hlubokém nitru Země. Je velmi vhodným společníkem pro každý den, jelikož přináší sílu a pozitivitu do života.

náhrdelník lávový kámen a dřevonáramek lávový kámen a dřevorůženec lávový kámen

Dalším oblíbencem nejen u mužů se stal hei matau. Že nevíte o co jde? Jinak řečeno "maorský háček" je oblíbeným pověstným symbolem, který se od pradávna využíval jako amulet. Svému majiteli přináší štěstí, sílu, energii, hojnost, bohatství a peníze. V naší nabídce naleznete několik precizních ručně vyrobených kousků, kterými oslovíte na první pohled. Podívejte se jak jsou dokonalé.

Maorský háček černý onyxMaorský háček zelený jadeitMaorský háček červený onyx

Jako další oblíbené v pořadí jsou Buddhovy energetické náramky, které se velmi často stávají krásným a praktickým dárkem opět nejen pro muže, ale i pro ženy. Jejich význam je velmi hluboký, a proto jsou tolik žádané. Je v nich ukrytá síla, energie, harmonie a dokonalost. Vždy jsou složeny z 21 kamenů, které jsou zakončeny mistrovským kamenem, tz. Guru, který značí vyšší já a vede nás přirozeně k úplnosti.

Buddhův energetický náramek hematitBuddhův energetický náramek rodonitBuddhův energetický náramek nefrit

Léčivým kamenům to velice sluší v kombinaci se stříbrem, a proto v naší nabídce naleznete obrovské množství prstenů, náušnic, přívěskůnáramků i celých souprav. Podívejte se na malou ukázku a pokud by jste si nevěděli rady nebo potřebovali jakkoliv pomoci, ozvěte se nám :)

Stříbrn souprava zelený vltavínStříbrná souprava s českými granátyStříbrný náramek larimar

Související produkty

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek