Pokud objednáte do 14:00, objednávku odešleme ještě dnes

Kámen měsíce října - opál

Každý měsíc má přiřazený svůj kámen, který jej vystihuje. Říjnu jsou přisuzovány opály, ano, ty krásné měňavé kameny, které mají odlesky v barvách duhy. Jejich třpyt připomíná hladinu vody, od které se odráží sluneční paprsky.

Opálů je celá řada, od růžových andských opálů, až po třpytivé opály  bílé, modré, nebo i černé barvy. Opál je vhodným kamenem zejména pro Střelce, Panny a Váhy.

Růžový, andský opál

Růžové odstíny opálu jsou spojovány s láskou a vášní. Andský, nebo třešňový opál, jak je také nazýván, čistí krev a ledviny. Odstraňuje bolesti hlavy, napětí a problémy s páteří. Růžový opál zlepšuje náladu a podněcuje k projevům pozitivních citů. Tento mléčně růžový kámen není tak častý ve špercích, z naší nabídky si můžete vybrat například náramek z růžového opálu, stříbrný přívěsek s růžovým opálem, nebo valounky třešňového opálu.

Náramek růžový andský opálStříbrný přívěsek růžový andský opálRůžový andský opál, valounek

Třpytivý opál

Modré opály se třpytivými odlesky jsou velmi oblíbeným zdobením stříbrných šperků. Jejich záře dokáže upoutat pozornost a vypadají velmi hezky. Opálové šperky patří mezi ty nejoblíbenější. Tyto šperky jsou vykládané plátky různobarevných opálů, které jim dodají zářivý lesk a třpyt.

Velmi oblíbené jsou prsteny se třpytivými opály, které rozzáří vaše ruce a zaručeně nezůstanou bez povšimnutíDámské opálové náramky mohou jen podtrhnout celkový dokonalý vzhled vašeho outfitu.

Stříbrné šperky s růžovým opálemStříbrné šperky s modrým třpytivým opálemStříbrné šperky s bílým třpytivým opálem

Pokud vás tento kámen zaujal a chcete se o něm dozvědět více, přečtěte si více informací v přspěvku, věnovanému právě opálu zde: Opál, mystický kámen

Související produkty

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek