Bílá, barvou pondělí

Pondělí je začátek týdne. Začátky mají barvu průzračnou až bílou. Proto se i začátkem týdne zahalte do bílé. Pozitivní barva plná nových začátků. Většinou i lidé, kteří něco nového začínají, to nechávají na pondělí. Uprostřed týdne už bývá člověk unavený a potřebuje dodávat energii a pak jde všechno hůře. Ovšem s novým týdnem přichází i nové nápady.

V pondělí vstaňte trochu dřív, ať stihnete před zrcadlem provést mantru, ve které se pochválíte za to co jste už dokázali a řekněte si i, co byste tento týden dokázat mohli, k čemu budete upínat svou pozornost.

Bílé perly jsou pro začátek týdne ideální

Perly vedou člověka k sebeuvědomění a k novým začátkům.Také jsou symbolem čistoty a jedinečnosti, jelikož každá jedna perla je originál svým tvarem i nádechem. Přírodní sladkovodní perly si oblíbila nejedna slavná osobnost a pokud chcete mít doma šperk, který bude univerzální, sáhněte rozhodně po perlách. Perlové šperky by totiž rozhodně neměly chybět v žádné šperkovnici. Šperky z perel jsou také perfektním dárkem k perlové svatbě, která připadá na 30leté výročí svatby.

Bílé perly náhrdelníkNáhrdelníky z pravých říčních perelNáramek bílé perly

Bílé náušnice

Náušnice jsou šperky, které zdobí už malé holčičky v kočárku. Ženy většinou mívají propíchnuté uši, díky tomu je snazší, náušnice vybrat. Pro ženy, které propíchnuté uši nemají, však máme také řešení, v podobě klipsových náušnic, které nasadíte pohodlně i na uši bez dírek. Pokud uši propíchnuté máte, bude pro vás jednodužší, bílé náušnice vybrat.

Dlouhé bílé preličkové náušnice hroznyVisací náušnice bílá perleťStříbrné náušnice bílý opál

Bílé náramky

Náramky jsou oblíbené šperky u můžu i žen. Ženy mívají v oblibě spíše světlejší náramky, muži zase tmavší, v černé,  hnědé nebo zelené barvě. Bílé náramky jsou však nejen dámské, ale i pánské šperky, které dokáží rozzářit celý outfit. Pánské náramky tak mohou být například náramky z bílých kamenů, nebo kožené náramky s bílým doplňkem. Ženy mohou bílým náramkem doplnit další barevné náramky a vytvořit si tak každý den jiný šperk.

Bílé hodinky a dámský bílý náramekBílý náramek kuličkový, měsíční kámenAutorský náramek křišťál a opalit

Bílé náhrdelníky a přívěsky

V létě zdobíme jemnými přívěsky odhalené dekolty, v zimě zase výraznými náhrdelníky zdobíme roláky a pletené šaty, aby dostaly ten správný šmrnc. Soupravy šperků, které se skládají z přívěsků a náušnic, nebo náhrdelníků a náramků jsou oblíbené zejména proto, že máte vše v jednom stylu a nemusíte hledat vhodný ladící doplněk. Pro malé slečny jsou šperky velmi oblíbené, chtějí se zdobit jako jejich maminky. Proto i pro ně máme v nabídce dětské soupravy šperků pro holčičky, ze kterých si určitě vyberou.

Perlový multifunkční náhrdelníkDětská bílá souprava náhrdelníku a náramkuPcelový náhrdelník s perleťovou kuličkou

Bílé prsteny

Bílé prsteny nejčastěji můžeme vidět s čirými broušenými zirkony různých tvarů a velikostí. Prsteny s čirými kamínky jsou nejoblíbenější, zirkony se krásně třpytí a na ruce vypadají velmi hezky. Stříbrné prsteny s opály jsou u žen velmi oblíbené díky duhovému zbarvení opálů. Prsteny s bílými opály se velmi krásně třpytí a při pohybu ruky mění své odlesky, díky čemuž upoutají pozornost. Mezi bílé prsteny můžeme také zařadit prsteny s perlou, nebo stříbrné prsteny zdobené perletí nebo prsteny s měsíčním kamenem.

Stříbrný prsten s bílým opálemStříbrný prsten s měsíčním kamenemStříbrný prsten s čirým zirkonem

Kameny v bílých barvách

Uchvátily vás minerály bílé barvy a zajímá vás, jaké kameny můžeme v bílých barvách vidět? Jsou to tyto:

Aragonit

Apofylit

Diamant

Girasol

Křišťál

Kunzit

Měsíční kámen

Opál

Perleť a mušlovina

Sagenit

Selenit

Související produkty

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek