Zlaté snubní prsteny

Vyberte si pro sebe a svou životní lásku zlaté snubní prsteny. Tradičně si snoubenci vyměňují prsteny  v den, kdy se z nich stanou manželé.
Své "ano" si ve svůj svatební den stvrďte nádherným prstenem, kterým se budete po zbytek společného života chtít chlubit. Vyberte si takový snubní prsten, který Vám bude společníkem po zbytek dnů, stejně jako Váš partner.

Cena prstenu je závislá na jeho velikosti a materiálu a zjistíte ji, když nám zavoláte na tel: 
+420736119910

pro představu:
dámský zlatý prsten s diamanty, vel. 52, váha 4,9 g cca 22999 Kč, s granáty nebo zirkony 15999 Kč,
pánský zlatý hladký prsten vel. 62, váha 6,05 g cca 19999Kč.

 

 

Kód produktu: 027-SP302-16128

Registrační číslo: 16129

Varianta

Materiál

15 998 Kč

1 - 8 týdnů

Popis

Pořiďte si jedinečný prsten ze zlata v klasickém nebo bílém provedení. Hladký dámský prsten je ozdoben jemným motivem z kamenů, které si vy sami zvolíte. Na výběr máte zirkon, granát a diamant. Pánský prsten doporučujeme celohladký. Prsten můžete nosit nejen jako snubní. Provedení prstenu vám dovolí jej snadno zkombinovat s vašimi ostatními oblíbenými šperky.

  • český šperk
  • profesionální práce
  • snubní prsten

.

 

 

 

99 % zákazníků by doporučilo obchod svým známým

  • Dlouho jsem se nesetkala s takovou ochotou a vstřícností jako v případě obchodu Aranys. Úžasná komunikace a bleskové dodání. Ráda se budu vracet.

  • Nakupovala jsem poprvé a jsem překvapená a spokojená s rychlým vyřízením objednávky a s kvalitně zabaleným balíčkem doručovaného zboží.

  • Jedním slovem e-shop s velkým E. Kvalitní šperky, rychlost dodání, skvělá komunikace. Jsem u Aranys vždy velmi spokojená.

  • V tomto obchodě je velmi příjemné nakupování. Setkáte se tu se zájmem o zákazníka, ochotou a vstřícností. Objednávka je zasílaná obratem ruky. Velká spokojenost. Děkuji.

  • Perfektní spolupráce, vstřícní zaměstnanci, zboží jsem objednávala v pul 6 odpoledne a hned druhý den mi bylo doručeno. Doporučuji.

Další recenze

Novinky a slevy