Ověřený zákazník
08.05.2026
Již více nakupů u vaší firmy a vždy spokojenost. Krásné a kvalitní šperky
18 999 Kč s DPH
Elegantní náušnice ve tvaru květu zdobené českým granátem zaujmou svou hlubokou barvou a tradičním vzhledem. Díky dětskému zapínání brizura jsou pohodlné a bezpečné pro každodenní nošení.
Zlaté náušnice květ s českým granátem Serafinia jsou vyrobeny z kvalitního zlata Au 585/1000 a zdobeny pravými granáty, které jsou typické svou sytě červenou barvou a jedinečným leskem. Květinový motiv dodává šperku jemnost, zatímco český granát podtrhuje jeho tradiční a luxusní charakter.
Jelikož se jedná o zakázkovou výrobu, je nutné předem uhradit zálohu ve výši 4000 Kč.
Tyto náušnice jsou nádherným spojením tradičního českého granátu, jemného květinového motivu a nadčasové elegance, která nikdy nevyjde z módy.
| Materiál | Zlato Au 585/1000 |
|---|---|
| Minerál | Český granát |
| Celková délka | 15 mm |
| Zapínání | Dětská brizura, Dětské |
| Motiv | Rostlina |
| Znamení zvěrokruhu | Beran, Lev, Štír, Vodnář |
| Hmotnost | 1,7 g |
| Druh šperku | Náušnice |
| Barva | Červená, Zlatá |
| Původ | Přírodní |
| Výroba | Česká republika |
| Průměr (rozměr) | 7 mm |
100% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.
Ověřený zákazník
08.05.2026
Již více nakupů u vaší firmy a vždy spokojenost. Krásné a kvalitní šperky
Ověřený zákazník
05.02.2026
široký sortiment, zda se že kvalita je super a rozumné ceny
Ověřený zákazník
19.01.2026
Nakupuji zde již léta, vždy spokojenost, perfektní komunikace
Ověřený zákazník
23.12.2025
rychlé dodání zboží, pěkný výběr šperků, celková spokojenost :-)
Ověřený zákazník
14.12.2025
velká nabídka šperků a rychlost vyřízení včetně doručení
Ověřený zákazník
03.12.2025
Dobrý obchod, který zašle slíbené zboží podle kvalitních fotek
Ověřený zákazník
25.11.2025
Rychlé dodání, certifikát pravosti, kvalitně zabalené.
Ověřený zákazník
11.11.2025
Zboží je kvalitní a bezva se používá. Doporučuji všem uživatelům.
Ověřený zákazník
22.08.2025
Jsem moc spokojená, pořídila jsem krásné dárečky pro kolegyňky. Velký výběr, příjemné ceny.
Ověřený zákazník
05.07.2025
Je to nádherný kousek a doufám, že se bude líbit i snaše
Ověřený zákazník
03.07.2025
Suprový výběr a kvalitní produkty! Mám už dva náramky a jsem spokojen.
Ověřený zákazník
03.06.2025
Úžasný přístup na telefonní lince. Krásné šperky, DOPORUČUJI.
Ověřený zákazník
30.05.2025
Zboží objednáno k výrobě, velmi vstřícný a milý přístup personálu
Ověřený zákazník
18.05.2025
Děkuji za rychlou a perfektní dodávku.Řetízek na nohu se darované moc líbí.
Ověřený zákazník
19.05.2025
Superrychlé dodání, s naušnicemi velká spokojenost.

Online platby kartou
Rychlé a zabezpečené
platby online