Ověřený zákazník
08.05.2026
Již více nakupů u vaší firmy a vždy spokojenost. Krásné a kvalitní šperky
18 590 Kč s DPH
18 590 Kč s DPH
Krásné kruhové náušnice ze zlata jsou osazeny pěti kamínky pravého českého granátu. Kombinace zlata a rudé barvy pravého českého granátu je dokonalá.
Precizní práce českých mistrů zlatníků dala vzniknout těmto zlatým náušnicím s českými granáty. Krásné kruhové náušnice osázené pěti českými granáty. Kroužky jsou menší, ovšem silnější a granáty větší. Díky tomu jsou náušnice krásně vidět.
Tyto náušnice můžete objednat i v provedení bílé zlato.
Granát je odvěkým symbolem lásky. Granátu existuje celá řada, pro ten, nalezený v Čechách, se užívá termín "Český granát". Také se můžeme setkat s termíny jako almandin, pyrop a další. Granát má barvu od červené, přes rudou, až do černé. Pomáhá při depresích, melancholii a vyčerpání. Posiluje energii a pomáhá při nemocech které jsou spojeny s krví. Hodí se zejména pro lvy, štíry, berany a vodnáře. Více o granátu se dozvíte zde: granát
Tento šperk je možné vyrobit z bílého i žlutého zlata Au 585/1000. Jelikož se jedná o zakázkovou výrobu, je nutné předem uhradit zálohu v minimální výši 3000,- Kč. Výroba šperku z pravého zlata může trvat 4 - 8 týdnů. Kontaktujte nás na info@aranys.cz pro přesný termín dodání.
| Materiál | Bílé zlato Au 585/1000, Zlato Au 585/1000 |
|---|---|
| Minerál | Český granát |
| Šířka | 4 mm |
| Zapínání | Zacvakávací |
| Motiv | Geometrie |
| Znamení zvěrokruhu | Beran, Lev, Štír, Vodnář |
| Hmotnost | 6,1 g |
| Druh šperku | Náušnice, Náušnice kruhové |
| Barva | Červená |
| Původ | Přírodní |
| Výroba | Česká republika |
| Rozměr kamene | 3 mm |
| Průměr (rozměr) | 18 mm |
100% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.
Ověřený zákazník
08.05.2026
Již více nakupů u vaší firmy a vždy spokojenost. Krásné a kvalitní šperky
Ověřený zákazník
05.02.2026
široký sortiment, zda se že kvalita je super a rozumné ceny
Ověřený zákazník
19.01.2026
Nakupuji zde již léta, vždy spokojenost, perfektní komunikace
Ověřený zákazník
23.12.2025
rychlé dodání zboží, pěkný výběr šperků, celková spokojenost :-)
Ověřený zákazník
14.12.2025
velká nabídka šperků a rychlost vyřízení včetně doručení
Ověřený zákazník
03.12.2025
Dobrý obchod, který zašle slíbené zboží podle kvalitních fotek
Ověřený zákazník
25.11.2025
Rychlé dodání, certifikát pravosti, kvalitně zabalené.
Ověřený zákazník
11.11.2025
Zboží je kvalitní a bezva se používá. Doporučuji všem uživatelům.
Ověřený zákazník
22.08.2025
Jsem moc spokojená, pořídila jsem krásné dárečky pro kolegyňky. Velký výběr, příjemné ceny.
Ověřený zákazník
05.07.2025
Je to nádherný kousek a doufám, že se bude líbit i snaše
Ověřený zákazník
03.07.2025
Suprový výběr a kvalitní produkty! Mám už dva náramky a jsem spokojen.
Ověřený zákazník
03.06.2025
Úžasný přístup na telefonní lince. Krásné šperky, DOPORUČUJI.
Ověřený zákazník
30.05.2025
Zboží objednáno k výrobě, velmi vstřícný a milý přístup personálu
Ověřený zákazník
18.05.2025
Děkuji za rychlou a perfektní dodávku.Řetízek na nohu se darované moc líbí.
Ověřený zákazník
19.05.2025
Superrychlé dodání, s naušnicemi velká spokojenost.

Online platby kartou
Rychlé a zabezpečené
platby online