Ověřený zákazník
08.05.2026
Již více nakupů u vaší firmy a vždy spokojenost. Krásné a kvalitní šperky
od 42 689 Kč s DPH
42 689 Kč s DPH
48 399 Kč s DPH
42 689 Kč s DPH
48 399 Kč s DPH
Ozdobte se okouzlujícím náramkem zdobeným nádhernými českými granáty. Tento skvostný šperk se stane Vašim oblíbeným a nepřehlédnutelným doplňkem pro každý den nebo i slavnostní příležitosti.
Ozdobte své zápěstí tímto luxusním zlatým náramkem s pravým českým granátem. Náramek působí velmi elegantně a rozzáří každou ruku. Nádherné rudé drahokamy se efektně třpytí. Poznejte neobyčejnou krásu ukrytou ve fascinujícím rudém drahokamu s proslulým názvem "Český granát". Šperky osázené naším národním klenotem jsou vždy zárukou mimořádné kvality.
Tento náramek můžete objednat i ve variantě bílé zlato.
Aby si Vaše šperky uchovaly co nejdéle svou krásu, poradíme Vám, jak o ně pečovat. Čtěte zde: Jak pečovat o šperky.
Více o nás a našich produktech se dočtete na našem blogu.
Granát je odvěkým symbolem lásky. Charakteristická je pro něj jeho červená až temně rudá barva. Chcete-li se o tomto drahokamu, jež má naleziště i v ČR, dovědět více, čtěte zde: granát
Tento šperk je možné vyrobit z bílého i žlutého zlata Au 585/1000. Jelikož se jedná o zakázkovou výrobu, je nutné předem uhradit zálohu ve výši 5000,- Kč. Výroba šperku z pravého zlata může trvat 4 - 8 týdnů.Kontaktujte nás na info@aranys.cz pro přesný termín dodání.
| Materiál | Bílé zlato Au 585/1000, Zlato Au 585/1000 |
|---|---|
| Minerál | Český granát |
| Šířka | 5 mm |
| Délka | 18 cm, 20 cm |
| Zapínání | Karabinka |
| Motiv | Bez motivu |
| Rozměr motivu | 18 x 5 mm |
| Znamení zvěrokruhu | Beran, Lev, Štír, Vodnář |
| Hmotnost | 11,1 g |
| Druh šperku | Náramek |
| Barva | Červená |
| Původ | Přírodní |
| Výroba | Česká republika |
100% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.
Ověřený zákazník
08.05.2026
Již více nakupů u vaší firmy a vždy spokojenost. Krásné a kvalitní šperky
Ověřený zákazník
05.02.2026
široký sortiment, zda se že kvalita je super a rozumné ceny
Ověřený zákazník
19.01.2026
Nakupuji zde již léta, vždy spokojenost, perfektní komunikace
Ověřený zákazník
23.12.2025
rychlé dodání zboží, pěkný výběr šperků, celková spokojenost :-)
Ověřený zákazník
14.12.2025
velká nabídka šperků a rychlost vyřízení včetně doručení
Ověřený zákazník
03.12.2025
Dobrý obchod, který zašle slíbené zboží podle kvalitních fotek
Ověřený zákazník
25.11.2025
Rychlé dodání, certifikát pravosti, kvalitně zabalené.
Ověřený zákazník
11.11.2025
Zboží je kvalitní a bezva se používá. Doporučuji všem uživatelům.
Ověřený zákazník
22.08.2025
Jsem moc spokojená, pořídila jsem krásné dárečky pro kolegyňky. Velký výběr, příjemné ceny.
Ověřený zákazník
05.07.2025
Je to nádherný kousek a doufám, že se bude líbit i snaše
Ověřený zákazník
03.07.2025
Suprový výběr a kvalitní produkty! Mám už dva náramky a jsem spokojen.
Ověřený zákazník
03.06.2025
Úžasný přístup na telefonní lince. Krásné šperky, DOPORUČUJI.
Ověřený zákazník
30.05.2025
Zboží objednáno k výrobě, velmi vstřícný a milý přístup personálu
Ověřený zákazník
18.05.2025
Děkuji za rychlou a perfektní dodávku.Řetízek na nohu se darované moc líbí.
Ověřený zákazník
19.05.2025
Superrychlé dodání, s naušnicemi velká spokojenost.

Online platby kartou
Rychlé a zabezpečené
platby online