Náušnice pro miminka

Podkategorie

Aktivní filtry

Náušničky pro miminka, se zapínáním vepředu, ale i pro větší holčičky se zapínáním na klapku. Novinkou v našem sotrimentu jsou dětské náušnice z pravého zlata, které jsou ozdobeny českými granáty. Náušnice na dětskou bizuru, tedy bezpečnostním zapínáním, se používají pro nejmenší děti z toho důvodu, že se dají "zaklapnout" a nehrozí případná ztráta náušnic a strach rodičů kde mohla malá náušnice skončit. Pro větší děti máme v nabídce krásné dívčí náušnice a komplety se Swarovski kamínky, které se nádherně třpytí a jsou pro malé slečny neodolatelné. Také máme stříbrné náušnice se zirkony v různých barvách. Pro dívky se mohou hodit i náušnice na šroubek, které se díky závitu nerozepínají.
V této kategorii máme náušnice ze zlata, stříbra i chirurgické oceli. Se zapínáním na šroubek či klapku nebo s českými granáty, Swarovski elementy i různobarevnými zirkony.

99 % zákazníků by doporučilo obchod svým známým

  • Dlouho jsem se nesetkala s takovou ochotou a vstřícností jako v případě obchodu Aranys. Úžasná komunikace a bleskové dodání. Ráda se budu vracet.

  • Nakupovala jsem poprvé a jsem překvapená a spokojená s rychlým vyřízením objednávky a s kvalitně zabaleným balíčkem doručovaného zboží.

  • Jedním slovem e-shop s velkým E. Kvalitní šperky, rychlost dodání, skvělá komunikace. Jsem u Aranys vždy velmi spokojená.

  • V tomto obchodě je velmi příjemné nakupování. Setkáte se tu se zájmem o zákazníka, ochotou a vstřícností. Objednávka je zasílaná obratem ruky. Velká spokojenost. Děkuji.

  • Perfektní spolupráce, vstřícní zaměstnanci, zboží jsem objednávala v pul 6 odpoledne a hned druhý den mi bylo doručeno. Doporučuji.

Další recenze

Novinky a slevy