Ověřený zákazník
05.02.2026
široký sortiment, zda se že kvalita je super a rozumné ceny
1 399 Kč s DPH
Stříbrný přívěsek s rubínem Riona zaujme svou nadčasovou elegancí a hlubokým odstínem červeného kamene. Pravý rubín v kombinaci se Stříbrem Ag 925/1000 vytváří šperk, který působí jemně, ale zároveň výrazně.
Stříbrný přívěsek s rubínem Riona je výjimečný šperk, který v sobě spojuje krásu pravého rubínu a precizní řemeslné zpracování. Každý kámen je pečlivě zasazen tak, aby vynikla jeho přirozená kresba i jedinečný odstín.
Pravý rubín je symbolem lásky, vášně a životní energie, díky čemuž dodává šperku hlubší význam. V kombinaci se Stříbrem Ag 925/1000 vzniká nadčasový doplněk, který podtrhne Váš styl při každodenním nošení i výjimečných příležitostech. Ručně vyráběný v České republice, každý kus je originál vytvořený s důrazem na detail a kvalitu.
Každý minerál je jedinečný, proto se může jemně lišit kresbou, odstínem či strukturou.
Tento přívěsek je symbolem elegance a vášně – šperk, který nese emoci a dodá Vašemu vzhledu jedinečný charakter.
| Materiál | Stříbro Ag 925/1000 |
|---|---|
| Minerál | Rubín |
| Celková délka | 23 mm |
| Motiv | Geometrie |
| Znamení zvěrokruhu | Beran, Lev, Rak, Štír |
| Hmotnost | cca 2,5 g |
| Druh šperku | Přívěsek |
| Barva | Červená |
| Původ | Přírodní |
| Výroba | Česká republika |
| Rozměr kamene | 10 x13 mm |
| Naleziště | Indie |
100% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.
Ověřený zákazník
05.02.2026
široký sortiment, zda se že kvalita je super a rozumné ceny
Ověřený zákazník
19.01.2026
Nakupuji zde již léta, vždy spokojenost, perfektní komunikace
Ověřený zákazník
23.12.2025
rychlé dodání zboží, pěkný výběr šperků, celková spokojenost :-)
Ověřený zákazník
14.12.2025
velká nabídka šperků a rychlost vyřízení včetně doručení
Ověřený zákazník
03.12.2025
Dobrý obchod, který zašle slíbené zboží podle kvalitních fotek
Ověřený zákazník
25.11.2025
Rychlé dodání, certifikát pravosti, kvalitně zabalené.
Ověřený zákazník
11.11.2025
Zboží je kvalitní a bezva se používá. Doporučuji všem uživatelům.
Ověřený zákazník
22.08.2025
Jsem moc spokojená, pořídila jsem krásné dárečky pro kolegyňky. Velký výběr, příjemné ceny.
Ověřený zákazník
05.07.2025
Je to nádherný kousek a doufám, že se bude líbit i snaše
Ověřený zákazník
03.07.2025
Suprový výběr a kvalitní produkty! Mám už dva náramky a jsem spokojen.
Ověřený zákazník
03.06.2025
Úžasný přístup na telefonní lince. Krásné šperky, DOPORUČUJI.
Ověřený zákazník
30.05.2025
Zboží objednáno k výrobě, velmi vstřícný a milý přístup personálu
Ověřený zákazník
18.05.2025
Děkuji za rychlou a perfektní dodávku.Řetízek na nohu se darované moc líbí.
Ověřený zákazník
19.05.2025
Superrychlé dodání, s naušnicemi velká spokojenost.
Ověřený zákazník
02.05.2025
Naprostá spokojenost. Šperky luxusně zabalené a velmi kvalitní zpracování.

Online platby kartou
Rychlé a zabezpečené
platby online