Kalcit žlutý  

82 Kč s DPH


skladem

82 Kč s DPH

Žlutý kalcit jako valounek je vhodný pro své léčivé účinky. Tento minerál nejlépe využijete, když jej umístíte někam do prostoru. Můžete tak čerpat jeho pozitivní účinky.


Registrační číslo: 12876

Variantu v této kombinaci bohužel nenabízíme.

Poštovné zdarma nad 2000,-Poštovné zdarma nad 2000,-

Kalcit žlutý  

Valounky žlutého kalcitu využijete například jako dárek pro své blízké, narozené ve znamení raka, lva, ryb nebo blíženců. Je vhodný i pro dekoraci místnosti a pozitivní účinky, které má na člověka.

Kalcit

Podporuje sebedůvěru, rychlé reakce, rozhodnost, schopnost překonávat překážky a dosahovat vytyčené cíle. Pomáhá při pocitech neklidu, výbušných emocí vzteku, dodává nám sílu při rozpouštění starých a nepotřebných myšlenkových forem, které se objevují při překonávání starého způsobu myšlení a konání. Kalcit uvádí do rovnováhy citové napětí a nahrazuje ho klidem a vyrovnaností. Má blahodárný vliv na střevní flóru a kůži. Kalcit posiluje kosti, klouby, imunitní systém. Je to duchovní kámen, který zajišťuje spojení s vyšším vědomím. Urychluje duchovní vývoj a umožňuje duši cestu, aby si po návratu do hmotného těla pamatovala zážitky z astrálního světa. Více o kalcitu se dozvíte zde: Kalcit

Berte prosím na vědomí, že každý minerál je naprosto jedinečný, a proto se jednotlivé kameny od sebe mohou lišit velikostí, tvarem, zabarvením i kresbou, což jsou přirozené znaky, které představují jejich originalitu. To je také dpvod, proč je fotografie produktu pouze ilustrační. Léčivé kameny nejsou náhradou lékařské ani jiné odborné péče.

Vlastnosti produktu

Minerál Kalcit
Barva Žlutá
Rozměr kamene 30 mm

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek