Pyramida serpentin a nefrit

Zelená pyramida pro znásobení síly kamenů. Tato pyramida je vybroušena ze serpentinu s nefritem, které se perfektně ve svých účincích na člověka doplňují.

Kód produktu: 011-1655

Registrační číslo: 03716

Přejete si zaslat e-mail, až bude zboží dostupné?

551 Kč

Dočasně nedostupné

Popis

Pyramida vyrobená z krystalů, která díky svému tvaru může zesilovat moc kamenů, ze kterých je vyrobená. Díky tomu se hodí nejen pro dekoraci obydlí, nebo ke sběratelským účelům, ale i pro své léčivé schopnosti.

  • vysoce dekorační předmět
  • pyramida z minerálů
  • zelená pyramida serpentin a nefrit

Pyramidy

Pyramidy jsou ceněné nejen pro krásu dokonalosti tohoto tvaru, ale i pro mocnou sílu, kterou vyzařují. Pyramidy totiž vyzařují své vlastní tzv. "tvarové vlny", které zvyšují sílu vlastností kamenů, ze kterých jsou vyrobeny.

Serpentin

Tento krystal je skvělým pomocníkem při jednáních, pro prosazení svých názorů ale i dodržení slibů a mluvení s rozvahou. Pomáhá nám být laskaví ke svému okolí. Mít serpentin u sebe pomáhá vyrovnat se s osamělostí.

Nefrit

Nefrit se vyskytuje ve všech odstínech zelené barvy. Také se mu říká ledvinový kámen, jelikož dokáže vyléčit ledvinové kameny. Velmi účinný kámen při emocionálních problémech. Ochraňuje před nástrahami okolí. Je určen zejména pro děti, které mají problém s navázáním přátelství.

99 % zákazníků by doporučilo obchod svým známým

  • Dlouho jsem se nesetkala s takovou ochotou a vstřícností jako v případě obchodu Aranys. Úžasná komunikace a bleskové dodání. Ráda se budu vracet.

  • Nakupovala jsem poprvé a jsem překvapená a spokojená s rychlým vyřízením objednávky a s kvalitně zabaleným balíčkem doručovaného zboží.

  • Jedním slovem e-shop s velkým E. Kvalitní šperky, rychlost dodání, skvělá komunikace. Jsem u Aranys vždy velmi spokojená.

  • V tomto obchodě je velmi příjemné nakupování. Setkáte se tu se zájmem o zákazníka, ochotou a vstřícností. Objednávka je zasílaná obratem ruky. Velká spokojenost. Děkuji.

  • Perfektní spolupráce, vstřícní zaměstnanci, zboží jsem objednávala v pul 6 odpoledne a hned druhý den mi bylo doručeno. Doporučuji.

Další recenze

Novinky a slevy