Kameny pro posílení imunity

Základem fyzického zdraví je zdraví duševní. Být v pohodě a klidu, nenechat se rozhodit tím, co se děje kolem nás. Nemoci bývají často projevem negativních věcí, které na člověka působí. To vše je důkazem, že by se člověk měl obrátit více k přírodě, nezapomínat na ni a nechat si od ní pomoci. Vyzkoušejte sílu kamenů, které mohou pomoci i na té fyzické úrovni. Obranyschopnost je schopnost těla, bojovat s negativními vlivy, které na člověka působí.

Léčivé kameny si můžete postavit do místnosti ve formě drúz, geod, nebo postaviček a výrobků z kamenů, aby působily na celé své okolí. Další možností, je nosit je na těle, ve formě šperku s kameny. Díky tomu vám poslouží hned 2x, jako lék či talisman i jako krásný doplněk.

Kameny navíc můžete kombinovat, aby se navzájem doplňovaly a vytvořily tak společně účinného pomocníka přesně podle vašich potřeb.

Ametyst

Ametyst odstraňuje vše škodlivé nejen z těla, ale i z okolí. Dokáže energeticky detoxikovat některé orgány v těle, čistí krev a odbourává stres. Ametyst zbavuje tělo škodlivých látek, podporuje metabolismus a imunitní systém. Více o ametystu se můžete více dočíst zde: Fialový ametyst

Drúza ametystStříbrné visací náušnice s ametystyNáramek jantar a ametystStříbrný prsten ametyst

Achát

Achát dává pocit bezpečí v náročných situacích, dodává sílu, vytrvalost a pomáhá čelit obtížným situacím. Blahodárně působí na imunitní systém. Pomáhá v boji proti infekcím.

Přívěsek achátSvícen achátRunové kameny achátNáušnice achát

Jaspis

Jaspis je univerzálním léčitelským krystalem který podporuje imunitní, nervový a lymfatický systém. Především oceánský modrý jaspis je velmi vhodný.

Náramek jaspisAnděl jaspisSrdce jaspisPřívěsek na klíče jaspis

Opál

Opál vyzařuje velké dávky energie a má silné léčivé účinky. Mírní negativní účinky stresu a je dobrý proti nespavosti. Vysokovibrační opál z hory Mounth Shasta je mocným šamanským kamenem.

Náramek opálValounek, hmatka, pravý opálStříbrný přívěsek růžový, andský opál

Pyrit

Obzvláště v kombinaci s dalšími kameny dokáže pyrit ohromné věci. Například pyrit se sfaleritem je energetickým štítem který blokuje geopatogeny a vše škodlivé. Vše škodlivé a tělo ohrožující odvrací pryč.Pyrit zvyšuje proudění krve do mozku a tím zvyšuje mentální aktivitu a zlepšuje paměť. Stimuluje imunitní systém.

Pyrit, valounkyStříbrný přívěsek s pyritemStříbrné náušnice s pyritem

Šungit

Šungit je tradičním všelékem, který mimo jiné odstraňuje mentální a emocionální smog. Velmi často je využíván šungit při čištění vody, kterou mění v biologicky aktivní substanci podporující život. Odstraňuje z ní škodlivé látky a mikroorganismy. Šungit je předmětem zájmu mnoha odborníků a nejen zkušenosti, ale i výzkumy ukázaly, že dokáže pohlcovat vše  co škodí zdraví. Šungit zesiluje pocit blaha a fungování imunitního sytému. Stres dokonce mění ve využitelnou energii dodávající sílu. Šungit přináší úlevu od bolesti a příznivě působí na imunitní, trávicí a vylučovací ústrojí. O tomto kameni je napsáno spousta knih a studií, více článků o šungitu najdete u nás na blogu: Šungit - kámen života nebo si přečtěte vice o šungitové vodě.

Šungitová pyramidaŠungitové destičky na mobil, proti zářeníPřívěsek surový šungitŠungitová koule

Turmalín

Především modrý turmalín působí blahodárně na plicní a imunitní systém, stejně tak i na mozek. Léčí ledviny, močový měchýř a štítnou žlázu. Také pomáhá proti nespavosti a podněcuje k věrnosti a etickému jednání, toleranci a lásce k pravdě.
Mnohobarevný turmalín podněcuje činnosti imunitního systému a metabolismus. Díky obsažení všech barev uvádí mysl tělo i ducha do jednoho celku, tak jak to má být.

Surový rubelit a turmalín, léčivé kamenyNáramek barevný turmalínPřívěsek strom, barevný turmalínValounky křišťál s turmalínem

Tip: Valounky léčivých kamenů můžete nosit neustále u sebe. Vložte si jeden nebo více valounků do kapsy a můžete je přes den sem tam promnout v ruce pro dodání sebedůvěry, načerpání síly a energie. Dají se použít i jako hmatka, pokud je člověk nervózní, nebo jen nemá co dělat s rukama. To je vhodné třeba i při odvykání kouření, kdy si vám valounky ametystu pomohou splnit předsevzetí, které jste  si vytýčili a vytrvat v tom, co jste si usmyslili. Navíc, když se někdy ze změny kterou jste udělali cítíte nervózně, mohou vám pomoci právě hmatky, které zabaví vaše ruce.

Související produkty

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek