Náramek andský opál  

149 Kč s DPH


skladem

149 Kč s DPH

Pružný růžový náramek z andského opálu, který je navlečený na gumičce. Opálový náramek se díky tomu snadno nasazuje. Náramky s minerály se velmi dobře kombinují s jinými náramky.


Registrační číslo: 12794

Variantu v této kombinaci bohužel nenabízíme.

Poštovné zdarma nad 2000,-Poštovné zdarma nad 2000,-

Náramek andský opál  

Pořiďte si krásný náramek tvořený ze sekaných kousků andského opálu. Jednotlivé kamínky jsou navlečeny na kvalitní gumičce a přizpůsobí se každému zápěstí. Jemný růžový pružný náramek z minerálů si oblíbíte i pro jeho pozitivní účinky, které opál má.

Opál

Skvělý kámen, který přináší lidskému tělu mnoho pozitivního. Nejenže překonává trému a zmírňuje deprese, ale dokáže také uklidnit agresivní chování nebo léčit emoce. Odjakživa je spojován s láskou, vášní, erotikou a touhou. Dokáže čistit naše srdce i mysl. Ze zdravotního hlediska je skvělým pomocníkem při leukémii nebo epilepsii. Podporuje klidný spánek a posiluje imunitní systém. Léčí Parkinsonovu nemoc a také zmírňuje horečky. Vyskytuje se v mnoha barvách. Můžete jej vidět růžový, béžový, modrý, hnědý, žlutý, zelený, červený, fialový, oranžový, černý nebo bílý. Nejvhodnější pro Váhy, Střelce a Panny. O tomto úžasném kameni se mnohem více dozvíte také tady: Opál

Každý kámen je originál, proto mějte prosím na paměti, že se od sebe jednotlivé kameny mohou mírně lišit tvarem a zabarvením. Léčivé kameny nenahrazují lékařskou, ani jinou odbornou péči.

Vlastnosti produktu

Minerál Opál
Délka 18 cm
Barva Růžová
Pro koho Dámské
Rozměr kamene 5 - 12 mm

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek