Ověřený zákazník
21.05.2026
Oceňuji rychlost doručení zboží od jeho objednání. Se šperkem jsem velmi spokojená.
1 599 Kč s DPH
Stříbrné kruhové náušnice s malachitem Larina zaujmou svým jemně zdobeným designem a výraznou kresbou přírodního kamene. Malachit v sytě zelených tónech vytváří elegantní kontrast a dodává šperku jedinečný charakter.
Stříbrné kruhové náušnice s malachitem Larina jsou vyrobeny z kvalitního Stříbra Ag 925/1000 s patinovanou povrchovou úpravou, která zvýrazňuje detaily a dodává šperku vintage nádech. Dominantou je přírodní malachit, jehož typická kresba činí každý kus originálním.
Každý minerál je jedinečný, proto se může jemně lišit kresbou, odstínem či strukturou.
Stylový šperk s nádechem vintage elegance, který podtrhne vaši osobnost a dodá outfitu výraz i jemnost zároveň.
| Materiál | Stříbro Ag 925/1000 |
|---|---|
| Minerál | Malachit |
| Povrchová úprava | Patina |
| Celková délka | 19 mm |
| Zapínání | Zacvakávací |
| Motiv | Geometrie |
| Znamení zvěrokruhu | Býk, Kozoroh, Štír, Střelec |
| Hmotnost | 2, 85 g |
| Druh šperku | Náušnice, Náušnice kruhové |
| Barva | Zelená |
| Původ | Přírodní |
| Rozměr kamene | 5 mm |
| Naleziště | Mexiko |
| Průměr (rozměr) | 12 mm |
100% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.
Ověřený zákazník
21.05.2026
Oceňuji rychlost doručení zboží od jeho objednání. Se šperkem jsem velmi spokojená.
Ověřený zákazník
08.05.2026
Již více nakupů u vaší firmy a vždy spokojenost. Krásné a kvalitní šperky
Ověřený zákazník
05.02.2026
široký sortiment, zda se že kvalita je super a rozumné ceny
Ověřený zákazník
19.01.2026
Nakupuji zde již léta, vždy spokojenost, perfektní komunikace
Ověřený zákazník
23.12.2025
rychlé dodání zboží, pěkný výběr šperků, celková spokojenost :-)
Ověřený zákazník
14.12.2025
velká nabídka šperků a rychlost vyřízení včetně doručení
Ověřený zákazník
03.12.2025
Dobrý obchod, který zašle slíbené zboží podle kvalitních fotek
Ověřený zákazník
25.11.2025
Rychlé dodání, certifikát pravosti, kvalitně zabalené.
Ověřený zákazník
11.11.2025
Zboží je kvalitní a bezva se používá. Doporučuji všem uživatelům.
Ověřený zákazník
22.08.2025
Jsem moc spokojená, pořídila jsem krásné dárečky pro kolegyňky. Velký výběr, příjemné ceny.
Ověřený zákazník
05.07.2025
Je to nádherný kousek a doufám, že se bude líbit i snaše
Ověřený zákazník
03.07.2025
Suprový výběr a kvalitní produkty! Mám už dva náramky a jsem spokojen.
Ověřený zákazník
03.06.2025
Úžasný přístup na telefonní lince. Krásné šperky, DOPORUČUJI.
Ověřený zákazník
30.05.2025
Zboží objednáno k výrobě, velmi vstřícný a milý přístup personálu
Ověřený zákazník
18.05.2025
Děkuji za rychlou a perfektní dodávku.Řetízek na nohu se darované moc líbí.

Online platby kartou
Rychlé a zabezpečené
platby online