Ověřený zákazník
08.05.2026
Již více nakupů u vaší firmy a vždy spokojenost. Krásné a kvalitní šperky
5 999 Kč s DPH
5 999 Kč s DPH
Luxusní zlacené náušnice se surovým vltavínem jsou vyrobeny ze Stříbra Ag 925/1000 a zdobeny autentickými přírodními kameny o celkové váze přibližně 2,35 g, které zaujmou svou jedinečnou strukturou a přirozenou krásou.
Stříbrné zlacené náušnice se surovým vltavínem Velra jsou vyrobeny ze Stříbra Ag 925/1000 a opatřeny pozlacenou povrchovou úpravou, která jim dodává luxusní zlatavý vzhled a elegantní lesk. Dominantou náušnic jsou pravé surové vltavíny o celkové váze přibližně 2,35 g, jejichž nepravidelná struktura a hluboký zelený odstín vytváří výrazný a neopakovatelný šperk.
Berte prosím na vědomí, že každý minerál je naprosto jedinečný. Proto se jednotlivé kameny od sebe mohou lišit velikostí, tvarem, zabarvením i kresbou, což jsou přirozené znaky, které představují jejich originalitu.
Tento šperk je jedinečný originál, a proto obdržíte přesně ten kus, který vidíte na fotografii.
Stříbrné zlacené náušnice Velra s vltavínem jsou harmonickým spojením přírodní energie a elegance, které dodají každému outfitu výraz i osobitost.
| Materiál | Stříbro Ag 925/1000 |
|---|---|
| Minerál | Vltavín |
| Povrchová úprava | Zlacení |
| Celková délka | Cca 12 mm |
| Zapínání | Klapka |
| Motiv | Bez motivu |
| Hmotnost | Cca 3,5 g |
| Druh šperku | Náušnice, Náušnice visací |
| Barva | Zelená |
| Výroba | Česká republika |
| Rozměr kamene | Cca 12 x 6 mm |
100% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.
Ověřený zákazník
08.05.2026
Již více nakupů u vaší firmy a vždy spokojenost. Krásné a kvalitní šperky
Ověřený zákazník
05.02.2026
široký sortiment, zda se že kvalita je super a rozumné ceny
Ověřený zákazník
19.01.2026
Nakupuji zde již léta, vždy spokojenost, perfektní komunikace
Ověřený zákazník
23.12.2025
rychlé dodání zboží, pěkný výběr šperků, celková spokojenost :-)
Ověřený zákazník
14.12.2025
velká nabídka šperků a rychlost vyřízení včetně doručení
Ověřený zákazník
03.12.2025
Dobrý obchod, který zašle slíbené zboží podle kvalitních fotek
Ověřený zákazník
25.11.2025
Rychlé dodání, certifikát pravosti, kvalitně zabalené.
Ověřený zákazník
11.11.2025
Zboží je kvalitní a bezva se používá. Doporučuji všem uživatelům.
Ověřený zákazník
22.08.2025
Jsem moc spokojená, pořídila jsem krásné dárečky pro kolegyňky. Velký výběr, příjemné ceny.
Ověřený zákazník
05.07.2025
Je to nádherný kousek a doufám, že se bude líbit i snaše
Ověřený zákazník
03.07.2025
Suprový výběr a kvalitní produkty! Mám už dva náramky a jsem spokojen.
Ověřený zákazník
03.06.2025
Úžasný přístup na telefonní lince. Krásné šperky, DOPORUČUJI.
Ověřený zákazník
30.05.2025
Zboží objednáno k výrobě, velmi vstřícný a milý přístup personálu
Ověřený zákazník
18.05.2025
Děkuji za rychlou a perfektní dodávku.Řetízek na nohu se darované moc líbí.
Ověřený zákazník
19.05.2025
Superrychlé dodání, s naušnicemi velká spokojenost.

Online platby kartou
Rychlé a zabezpečené
platby online