Pokud objednáte do 14:00, objednávku odešleme ještě dnes

Okouzlující snubní prsteny: Jak vybrat ten pravý na svatbu snů?

Zásnuby jsou zásadním a významným milníkem v životě každého člověka. Tento moment si neseme jako vzpomínku v srdci do konce života a ještě před tím, než k němu vůbec dojde, si tajně přejeme, ať je co nejkouzelnější. Když už žádost o ruku proběhne, tak je na čase začít řešit svatbu.

 

V tomto článku bychom Vám rádi předali užitečné rady pro výběr dokonalého snubního prstenu a představili výběr snubních prstenů z naší nabídky.

 

Zcela zásadní věcí při výběru prstenu je správně zvolit jeho velikost. V naší nabídce najdete pásky na měření prstenu, praktickou vychytávku za pár korun. Měření za pomocí pásky je jednoduché - stačí jen protáhnout konec pásku sponou se šipkou, nasadit na prst a utáhnout. Rozhodně ale doporučujeme přečíst si článek “Jak správně vybrat velikost prstenu”, kde je problematika výběru správné velikosti prstenu podrobně popsaná

 

Nejpřesněji samozřejmě změříte prst nebo prsten na prodejně se šperky. Každý prsten má trochu jiný tvar, což má někdy vliv na to, jak jeho nositelce sedí. Na naší Aranys prodejně máme profesionální měřidla jak pro měření prstenů, tak pro přesné změření Vašeho prstu. A kdybyste se přece jen náhodou netrefili do správné velikosti prstenu, šperk Vám bez problémů vyměníme.

 

 

Průvodce výběrem snubních prstenů

Průvodce obsahuje několik kategorií, ve kterých najdete doporučení na konkrétní prsteny. Buďte při výběru šperku pečliví a projděte si celou nabídku našich snubních prstenů. Nezapomeňte také na to, že když v tomto článku kliknete na jakýkoli obrázek produktu, automaticky se Vám tento produkt zobrazí na našem e-shopu. Nezapomeňte také na to, že můžete navštívit naši kamennou prodejnu v Přerově, kde si šperky prohlédnete a vyzkoušíte

 

Ocelové snubní prsteny

Snubní prsteny z chirurgické oceli jsou skvělou volbou nejen z důvodu nízkých cen, ale také materiálu. Chirurgická ocel je totiž žádaná a oblíbená pro své vlastnosti, jako je dlouhodobá životnost a odolnost vůči okolním vlivům. Velmi vhodná je také pro alergiky na ostatní kovy. Prozkoumejte také naši nabídku zlacených prstenů.

 

Stříbrné snubní prsteny

Stříbro je cenově dostupnou klasikou, která nikdy nezklame. Najdete u nás také stříbrné prsteny se zirkony, nebo také drahými kameny, jako je např. diamant nebo český granát. Prozkoumejte také naši nabídku zlacených prstenů.

 

Zlaté snubní prsteny

Pro ty z Vás, kteří preferujete zlato, máme v nabídce cenově dražší prsteny. Najdete u nás jak prsteny z bílého a žlutého zlata, tak i zlaté prsteny s drahými kameny, jako je např. diamant, vltavín, nebo český granát

 

Snubní prsteny s kameny

Český granát, vltavín, diamant, jantar, nebo zirkon? Mezi těmito drahými kameny si můžete při výběru snubního prstenu zvolit ten, který nejvíce odpovídá Vašim představám. Prozkoumejte také naši nabídku zlacených prstenů.


Nenašli jste u vybraného šperku svoji velikost? Ozvěte se nám! Pokusíme se zajistit šperk ve velikosti, kterou potřebujete, nebo vybereme společně s Vámi podobný šperk.  

Pevně doufáme, že Vám tento článek alespoň trochu pomohl při výběru snubního prstenu. Rádi Vám samozřejmě poradíme i telefonicky na naší infolince, nebo osobně na prodejně v Přerově. Vaše spokojenost je pro nás na 1. místě

Pro další inspiraci můžete také mrknout na náš starší článek týkající se zásnubních a snubních prstenů: Zásnubní a snubní prsteny. A na závěr jeden tip od nás - na snubní prstýnek si můžete nechat vygravírovat iniciál nebo nápis, ať má šperk svůj jedinečný a osobní příběh: Jak na gravírování šperků.

 

Související produkty

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek