Ocelová souprava s růženínem  

1 071 Kč s DPH


Zbývá pouze 1 kus

1 071 Kč s DPH

Krásná dámská ocelová souprava náhrdelníku, visacích náušnic a náramku s půvabným růženínem. Ozdobte se krásnou soupravou a ukažte jaký máte vkus!


Registrační číslo: 14121

Variantu v této kombinaci bohužel nenabízíme.

Poštovné zdarma nad 2000,-Poštovné zdarma nad 2000,-

Ocelová souprava s růženínem  

Ukažte svůj vytříbený vkus tímto originálním růžovým kompletem s minerálem. Růženín je léčivý kámen s mnoha skvělými vlastnostmi. Pokud jste doposud neobjevili moc léčivých kamenů tak vězte, že přicházíte o mnohé. Šperky s léčivými kameny se těší stále větší oblibě. Elegantní souprava je tvořená broušenými kuličkami růženínu a komponenty z chirurgické oceli.

Elegantní náhrdelník tvořený třemi nylonovými lanky, na kterých jsou navlečené broušené korálky růženínu. Tento náhrdelník krásně ozdobí každý dekolt a stane se nepřehlédnutelným doplňkem. Zapínání je z chirurgické oceli na karabinku a díky prodlužovacímu řetízku si sami zvolíte vhodnou délku. Stylové náušnice se dvěma různě velkými růženínovými perličkami na háček, který si můžete nechat vyměnit za zapínání s klapkou. Součástí soupravy je i elegantní náramek složený z broušených kuliček růženínu. Náramek má zapínání na karabinku, která je z chirurgické oceli. Navíc má prodlužovací řetízek, který zajistí nastavení vhodné délky.

Délka náhrdelníku: 45 cm + 5 cm prodlužovací řetízek
Délka náramku: 18 cm + 5,5 cm prodlužovací řetízek
Délka náušnic: 40 mm

  • dámská ocelová souprava
  • šperky s kameny
  • souprava náhrdelníku, náramku a náušnic

Růženín

Je kamenem lásky a umění, trpělivosti, mírnosti, něžnosti a dobra. Je označován jako "kámen umělců" prohlubuje fantazii a tvůrčí myšlení. Dokáže zacelit rány srdce, které jsme dostali od našich bližních. Vzbuzuje radost ze života, proto je velmi vhodný pro malé děti. Pomáhá odpouštět, přináší mír a harmonii.Vhodný pro Býky a Váhy. Více se o něm dozvíte zde: RŮŽENÍN

Vlastnosti produktu

Materiál Chirurgická ocel
Minerál Růženín
Zapínání Afroháček, Klapka
Druh šperku Souprava
Barva Růžová
Pro koho Dámské

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek