Podstavec na kouli šungit  

183 Kč s DPH


Dočasně nedostupné

183 Kč s DPH

Šungitový podstavec pro kouli, ať už ze šungitu, či křišťálovou, nebo z jiného minerálu. Udrží kouli na místě, kde má být, vytvoří tak skvělý doplněk interiéru a navíc posiluje účinky druhého minerálu.


Registrační číslo: 06898

Variantu v této kombinaci bohužel nenabízíme.

Poštovné zdarma nad 2000,-Poštovné zdarma nad 2000,-

Podstavec na kouli šungit  

Šungitový podstavec vám poslouží nejen jako krásná dekorace, ale současně vám nabídne mnoho skvělých pozitivních vlastností, ze kterých můžete čerpat neskutečnou energii.
Každý podstavec je originál, proto nemůžeme garantovat přesnou shodu s fotografií. Pro konkrétní požadavky nás však neváhejte kontaktovat. Podstavec o této velikosti je nejvhodnější pro koule o velikosti 3 - 7 cm.

  • podstavec ze šungitu
  • pro kouli 3 - 7 cm
  • každý kus je originál

Šungit

Jeho jediné naleziště je v severním Rusku v Karélii. Šungit má velice silné antigeopatogenní účinky, proto je vhodné jeho použití v blízkosti spotřebičů, jako například počítačů, mobilních telefonů, mikrovlnných trub nebo televizních přijímačů. Geologicky je nejstarší horninou na Zemi a obsahuje v sobě naprosto všechny minerály, jež jsou obsaženy v periodické tabulce. Šungit pohlcuje veškeré škodlivé látky a proto je velmi vhodný jím upravovat také vodu. Působí po všech směrech velice blahodárně na lidský organismus a zdraví celkově. I když je jeho barva černá, nenechte se odradit tímto dokonalým kamenem. Neměl by chybět žádnému sběrateli kamínků a určitě jej ocení zejména Ryby, Panny a Raci. O tomto skvělém kameni se více dozvíte zde: Šungit

Vlastnosti produktu

Minerál Šungit
Barva Černá
Rozměr kamene 6 x 6 x 1,4 cm
Naleziště Rusko - Karélie

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek