Runové kameny červený avanturín  

919 Kč s DPH


Dočasně nedostupné

919 Kč s DPH

Kámen: avanturín
Barva: červená
Obsah balení: 25 kamenů

ILUSTRAČNÍ FOTO


Kód produktu: 033-rune39-4098 Registrační číslo: 07955
Poštovné zdarma nad 2000,-Poštovné zdarma nad 2000,-

Runové kameny červený avanturín  

Objevte tajemné kouzlo ukryté v runových kamenech, jejichž symboly vám mohou dát odpovědi na doposud nezodpovězené otázky. Tyto fascinující kameny oplývají velice silnou energií, která dokáže ovlivnit podvědomí. Balení obsahuje 25 kamenů, z nichž je na 24 kamenech vyobrazený symbol a jeden kámen zůstává bez symbolu. Potěšte sebe nebo své blízké tímto skvělým netradičním dárkem.

Runy

Runy se používaly k ochraně lidí už od pradávna. Jedná se o magické písmo - znaky, které chrání a každý runový znak má svůj význam. Tento význam je ukrytý v anglosaské runové básni. Například runa F (fehu) značí peníze, bohatsví a prosperitu. Runa A (ansuz) zase komunikaci a moudrost. Více se dozvíte zde: Runové kameny

Berte prosím na vědomí, že každý minerál je naprosto jedinečný, a proto se jednotlivé kameny od sebe mohou lišit velikostí, tvarem, zabarvením i kresbou, což jsou přirozené znaky, které představují jejich originalitu.

 

AVANTURÍN
Avanturín spojuje svého nositele s léčivými účinky přírody. Používá se k ochraně domů a zahrad. Velmi příznivě působí na geopatogenní zóny. Je kamenem štěstí a příležitostí, proto je vhodné mít jej u sebe například při pracovním pohovoru. Dodává trpělivost a zdravé sebevědomí. Odbourává starosti a tlumí hněv. Skvěle působí proti vysokému krevnímu tlaku a také proti vysokému cholesterolu. Posiluje imunitní systém a má mnoho dalších blahodárných vlivů pro naše tělo. Vyskytuje se v různých barvách, nejčastěji zelená, modrá, červená nebo hnědá. Vhodný pro Býky, Střelce, Berany nebo Raky.

Pro více informací navštivte náš blog: AVANTURÍN

Vlastnosti produktu

Minerál Avanturín
Barva Červená

Recenze od našich zákazníků

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou


Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky


info@aranys.cz
(po-pá 8-17)

Linka pro zákazníky


+420 736 119 910
(po-pá 8-17)

Garance kvality a spokojenosti


potvrzená 
Puncovním úřadem