Ověřený zákazník
05.02.2026
široký sortiment, zda se že kvalita je super a rozumné ceny
od 6 999 Kč s DPH
9 999 Kč
9 999 Kč s DPH
9 999 Kč s DPH
Jemné stříbrné náušnice s vltavínem zaujmou svou přírodní krásou a jedinečným zeleným odstínem kamene. Díky svému nadčasovému designu jsou ideální pro každodenní nošení i slavnostní příležitosti.
Stříbrné náušnice s vltavínem Veltis jsou vyrobeny z kvalitního Stříbra Ag 925/1000 a zdobeny pravým vltavínem, který je ceněný pro svůj jedinečný původ a charakteristickou zelenou barvu. Rhodiovaná povrchová úprava zajišťuje dlouhotrvající lesk a ochranu proti zčernání. Šperk pochází z české výroby, což podtrhuje jeho originalitu a kvalitu.
Berte prosím na vědomí, že každý minerál je naprosto jedinečný. Proto se jednotlivé kameny od sebe mohou lišit velikostí, tvarem, zabarvením i kresbou, což jsou přirozené znaky, které představují jejich originalitu.
Tyto náušnice jsou elegantním spojením přírodní krásy vltavínu, české tradice a nadčasového designu.
| Materiál | Stříbro Ag 925/1000 |
|---|---|
| Minerál | Vltavín |
| Povrchová úprava | Rhodiování |
| Celková délka | 19 mm |
| Zapínání | Klapka, Puzeta, Šroubek |
| Znamení zvěrokruhu | Blíženci |
| Hmotnost | 2,1 g |
| Druh šperku | Náušnice |
| Barva | Zelená |
| Výroba | Česká republika |
| Rozměr kamene | 6 x 6 mm |
| Rozměr | 8 x 8 mm |
100% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.
Ověřený zákazník
05.02.2026
široký sortiment, zda se že kvalita je super a rozumné ceny
Ověřený zákazník
19.01.2026
Nakupuji zde již léta, vždy spokojenost, perfektní komunikace
Ověřený zákazník
23.12.2025
rychlé dodání zboží, pěkný výběr šperků, celková spokojenost :-)
Ověřený zákazník
14.12.2025
velká nabídka šperků a rychlost vyřízení včetně doručení
Ověřený zákazník
03.12.2025
Dobrý obchod, který zašle slíbené zboží podle kvalitních fotek
Ověřený zákazník
25.11.2025
Rychlé dodání, certifikát pravosti, kvalitně zabalené.
Ověřený zákazník
11.11.2025
Zboží je kvalitní a bezva se používá. Doporučuji všem uživatelům.
Ověřený zákazník
22.08.2025
Jsem moc spokojená, pořídila jsem krásné dárečky pro kolegyňky. Velký výběr, příjemné ceny.
Ověřený zákazník
05.07.2025
Je to nádherný kousek a doufám, že se bude líbit i snaše
Ověřený zákazník
03.07.2025
Suprový výběr a kvalitní produkty! Mám už dva náramky a jsem spokojen.
Ověřený zákazník
03.06.2025
Úžasný přístup na telefonní lince. Krásné šperky, DOPORUČUJI.
Ověřený zákazník
30.05.2025
Zboží objednáno k výrobě, velmi vstřícný a milý přístup personálu
Ověřený zákazník
18.05.2025
Děkuji za rychlou a perfektní dodávku.Řetízek na nohu se darované moc líbí.
Ověřený zákazník
19.05.2025
Superrychlé dodání, s naušnicemi velká spokojenost.
Ověřený zákazník
02.05.2025
Naprostá spokojenost. Šperky luxusně zabalené a velmi kvalitní zpracování.

Online platby kartou
Rychlé a zabezpečené
platby online