Ověřený zákazník
08.05.2026
Již více nakupů u vaší firmy a vždy spokojenost. Krásné a kvalitní šperky
od 2 999 Kč s DPH
3 149 Kč s DPH
Stříbrný náramek podkova s českým granátem Keisy je elegantním šperkem inspirovaným symbolem štěstí a tradiční krásou českého granátu. Náramek je vyroben ze Stříbra Ag 925/1000 s rhodiovaným povrchem, který dodává šperku vysoký lesk a chrání jej před ztrátou barvy. Jemný motiv podkovy působí nadčasově a elegantně.
Stříbrný náramek podkova s českým granátem Keisy je vyroben z kvalitního Stříbra Ag 925/1000 s rhodiovanou povrchovou úpravou. Symbol podkovy představuje štěstí, ochranu a pozitivní energii, zatímco pravé české granáty dodávají šperku luxusní vzhled a tradiční český charakter. Díky precizní české ruční výrobě působí náramek jemně, elegantně a zároveň velmi nadčasově.
Každý český granát je originál a nese své přirozené jedinečné znaky.
Náramek Keisy propojuje symbol štěstí s tradiční krásou českého granátu a vytváří elegantní doplněk s nadčasovým kouzlem.
| Materiál | Stříbro Ag 925/1000 |
|---|---|
| Minerál | Český granát |
| Povrchová úprava | Rhodiování, Zlacení |
| Šířka | 1,5 mm |
| Délka | Nastavitelná 16 +3 cm |
| Zapínání | Karabinka |
| Motiv | Ostatní symboly, Zvíře |
| Rozměr motivu | 12 x 10 mm |
| Znamení zvěrokruhu | Beran, Lev, Štír, Vodnář |
| Druh šperku | Náramek |
| Barva | Červená |
| Původ | Přírodní |
| Výroba | Česká republika |
100% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.
Ověřený zákazník
08.05.2026
Již více nakupů u vaší firmy a vždy spokojenost. Krásné a kvalitní šperky
Ověřený zákazník
05.02.2026
široký sortiment, zda se že kvalita je super a rozumné ceny
Ověřený zákazník
19.01.2026
Nakupuji zde již léta, vždy spokojenost, perfektní komunikace
Ověřený zákazník
23.12.2025
rychlé dodání zboží, pěkný výběr šperků, celková spokojenost :-)
Ověřený zákazník
14.12.2025
velká nabídka šperků a rychlost vyřízení včetně doručení
Ověřený zákazník
03.12.2025
Dobrý obchod, který zašle slíbené zboží podle kvalitních fotek
Ověřený zákazník
25.11.2025
Rychlé dodání, certifikát pravosti, kvalitně zabalené.
Ověřený zákazník
11.11.2025
Zboží je kvalitní a bezva se používá. Doporučuji všem uživatelům.
Ověřený zákazník
22.08.2025
Jsem moc spokojená, pořídila jsem krásné dárečky pro kolegyňky. Velký výběr, příjemné ceny.
Ověřený zákazník
05.07.2025
Je to nádherný kousek a doufám, že se bude líbit i snaše
Ověřený zákazník
03.07.2025
Suprový výběr a kvalitní produkty! Mám už dva náramky a jsem spokojen.
Ověřený zákazník
03.06.2025
Úžasný přístup na telefonní lince. Krásné šperky, DOPORUČUJI.
Ověřený zákazník
30.05.2025
Zboží objednáno k výrobě, velmi vstřícný a milý přístup personálu
Ověřený zákazník
18.05.2025
Děkuji za rychlou a perfektní dodávku.Řetízek na nohu se darované moc líbí.
Ověřený zákazník
19.05.2025
Superrychlé dodání, s naušnicemi velká spokojenost.

Online platby kartou
Rychlé a zabezpečené
platby online