Ověřený zákazník
08.05.2026
Již více nakupů u vaší firmy a vždy spokojenost. Krásné a kvalitní šperky
od 2 129 Kč s DPH
Stříbrný přívěsek pentagram se zirkony Darci ze Stříbra Ag 925/1000 zaujme mystickým symbolem a třpytivými zirkony, dostupný ve variantě rhodiované i zlacené.
Stříbrný přívěsek pentagram se zirkony Darci je výrazný symbolický šperk s mystickým nádechem, který propojuje elegantní zpracování, třpyt zirkonů a hluboký význam pentagramu. Tento tradiční symbol je spojován s ochranou, rovnováhou a osobní silou, zatímco jemně osazené zirkony dodávají přívěsku luxusní třpyt a jedinečný vzhled.
Přívěsek je vyroben ze Stříbra Ag 925/1000 a dostupný v rhodiované i zlacené variantě, takže si snadno vyberete provedení, které nejlépe podtrhne váš osobní styl.
Stříbrný přívěsek pentagram se zirkony Darci je ideální volbou pro všechny, kteří hledají výrazný šperk s hlubším významem, elegantním vzhledem a jemnou tajemnou energií.
| Materiál | Stříbro Ag 925/1000 |
|---|---|
| Minerál | Zirkon (kubická zirkonie) |
| Povrchová úprava | Rhodiování, Zlacení |
| Celková délka | 22 mm |
| Motiv | Duchovno, Geometrie |
| Rozměr motivu | 14 mm |
| Hmotnost | 1 g |
| Druh šperku | Náhrdelník, Přívěsek, Řetízek |
| Barva | Čirá, Zlatá |
| Vnitřní rozměr očka | 6 x 3 mm |
100% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.
Ověřený zákazník
08.05.2026
Již více nakupů u vaší firmy a vždy spokojenost. Krásné a kvalitní šperky
Ověřený zákazník
05.02.2026
široký sortiment, zda se že kvalita je super a rozumné ceny
Ověřený zákazník
19.01.2026
Nakupuji zde již léta, vždy spokojenost, perfektní komunikace
Ověřený zákazník
23.12.2025
rychlé dodání zboží, pěkný výběr šperků, celková spokojenost :-)
Ověřený zákazník
14.12.2025
velká nabídka šperků a rychlost vyřízení včetně doručení
Ověřený zákazník
03.12.2025
Dobrý obchod, který zašle slíbené zboží podle kvalitních fotek
Ověřený zákazník
25.11.2025
Rychlé dodání, certifikát pravosti, kvalitně zabalené.
Ověřený zákazník
11.11.2025
Zboží je kvalitní a bezva se používá. Doporučuji všem uživatelům.
Ověřený zákazník
22.08.2025
Jsem moc spokojená, pořídila jsem krásné dárečky pro kolegyňky. Velký výběr, příjemné ceny.
Ověřený zákazník
05.07.2025
Je to nádherný kousek a doufám, že se bude líbit i snaše
Ověřený zákazník
03.07.2025
Suprový výběr a kvalitní produkty! Mám už dva náramky a jsem spokojen.
Ověřený zákazník
03.06.2025
Úžasný přístup na telefonní lince. Krásné šperky, DOPORUČUJI.
Ověřený zákazník
30.05.2025
Zboží objednáno k výrobě, velmi vstřícný a milý přístup personálu
Ověřený zákazník
18.05.2025
Děkuji za rychlou a perfektní dodávku.Řetízek na nohu se darované moc líbí.
Ověřený zákazník
19.05.2025
Superrychlé dodání, s naušnicemi velká spokojenost.

Online platby kartou
Rychlé a zabezpečené
platby online