Tipy na dárky pro paní učitelky i učitele

Konec června, znamená nejen blížící se prázdniny, ale s tím i související konec školního roku. Paní učitelky i páni učitelé si celý rok dali práci, aby naučili děti všemu, co potřebují. Satisfakce za to je proto určitě na místě. Ještě před tím, než děti pozvete na zmrzlinu, za to, že se celý rok snažili, mohou i učitelé dostat odměnu. A to nejlépe nerozpustnou.

Už je léto, teplo a květiny rychle vadnou, čokoláda se ráda rozpouští. Co dát učitelům něco jiného? Dárek pro učitele může mít i trvalou hodnotu. Obzvláště, pokud se s ním žák či žákyně loučí, protože přechází na jiný stupeň nebo jinou školu a už jej učit nebude. Připravte pro učitele hezkou památku na vaše dítě. Určitě jej to potěší.

Dárek pro paní učitelku

Paní učitelce se bude určitě líbit nějaký šperk či doplněk. Tady už záleží na tom, kolik peněz si přejete do dárku pro paní učitelku investovat.

1/ Náramek pro paní učitelku

Nejoblíbenější jak pro rodiče, tak pro paní učitelky jsou určitě dámské náramky. Vyberte paní učitelce náramek s léčivým kamenem, aby se mohla po náročném školním roce zregenerovat.

Z těchto kamenů pro paní učitelku můžete například vybírat:

  • růženín - utlumuje stres, je kamenem lásky
  • křišťál - nabíjí tělo energií
  • sodalit - uklidňující kámen, vhodný pro týmovou práci
  • ametyst - odstraňuje zlobu, vztek a obavy, působí proti bolesti a problémům se spánkem
  • karneol - dodává energii a motivaci
  • malachit - pro trpělivost a vyrovnanost
  • turmalín - odvádí pryč negativní emoce

Výčet všech vhodných kamenů je velmi dlouhý, vyberte si i jakýkoliv jiný kámen podle jeho pozitivních účinků a udělejte tak ze svého dárku něco osobního, co paní učitelku potěší a bude na ni mít příznivé účinky. Pokud přesně víte, který minerál je pro vaši paní učitelku nejvhodnější, vyberte si jej pohodlně podle abecedy v kategorii Kameny podle abecedy

Náramky pro paní učitelku

Pokud nevyberete náramek z kamenů, můžete se podívat na nabídku dámských stříbrných náramků, nebo ocelový náramek pro paní učitelku.

2/ Dámský přívěsek je vhodný dárek pro paní učitelku

Široká škála různých dámských přívěsků je jako stvořená pro darování vaší milé paní učitelce. Bude jej nosit na krku a vzpomínat na toho malého usměvavého žáka ve 3. lavici. Pokud má vaše paní učitelka ráda třeba květiny a rostliny, mrkněte na přívěsky s květinovými motivy. Nebo má ráda kočky a motýly? V tom případě by se paní učitelce mohl líbit přívěsek s motivem zvířete.

Přívěsek kočka, zlatý přívěsek s českými granáty

3/ Popřejte paní učitelce štěstí

Motivy podkovy, nebo čtyřlístku přinášejí štěstí. Vaše paní učitelka si zaslouží mít štěstí v plných hrstech? Dopřejte jí ho v podobě šperku pro štěstí. Pokud byste chtěli aby vaše paní učitelka byla pod ochranou, můžete sáhnout po špercích s ochrannými anděli, kteří jsou také velmi, velmi krásní.

Náramek Kabbalah anděl

4/ Ukažte paní učitelce jak ji máte rádi

Váš malý žáček má paní učitelku moc rád a chcete jí to ukázat? Srdíčko ocení každá žena, nejen paní učitelka. Šperky se srdíčky bude nosit moc ráda a vždy ji u srdce zahřeje, když si na vaše dítě vzpomene.

Přívěsek srdce  českými granáty

5/ Feng-shui skleněné koule

Náherné skleněné koule, které vynikají svým brusem. Nejčastěji jsou zavěšovány do prostoru dveří, nebo oken, kde jdou sluneční paprsky. Díky tomu rozehrají v místnosti duhový koncert a celou ji opticky zvětší a vnesou do ní klidnou a příjemnou atmosféru přesně podle prastarého učení Feng-shui. Skleněná Feng-shui koule je ve více provedeních, krásně vypadají i v kombinaci několika různých velikostí.

6/ Vonné vosky

Ženy milují vůně. Dokáží se u nich uvolnit a zbavit starostí a stresu. Vonné vosky do aromalamp krásně provoní prostor. Velmi příjemné vůně budou paní učitelce připomínat malou, stále usměvavou žačku, kterou je vaše dcera.

Vonné vosky

7/ Souprava šperků jako společný dárek

Loučíte se s paní učitelkou, která vedla žáky několik let a chcete jí za to poděkovat? Pořiďte jí společný dárek, aby mohla vzpomínat na celou třídu, na společně strávené chvíle. Určitě si vzpomene na vtipné a milé momenty, které ve skupině různorodých povah nastávají. Soupravy šperků jsou skvělé díky tomu, že jsou všechny šperky v jednom tónu a perfektně spolu ladí.

Stříbrná souprava s růžovým opálem

8/ Šperk do vlasů

Má vaše paní učitelka dlouhé vlasy, kterým by slušela netradiční spona do vlasů? Nebo ráda nosí výrazné šperky a slušela by jí čelenka do vlasů? V tom případě máme pro vás to pravé. Velmi krásné ozdoby do vlasů, které jinde nenajdete. Ručně vyrobené spony a čelenky s minerály a perlami zaručeně uspokojí i tu nejnáročnější ženu.

Spona do vlasů, ruční výroba

9/ Brož

V nepřeberném množství krásných broží je možné se i ztratil. Ale my vás v tom nenecháme. Vyberte si například brož s motivem zvířete, nebo raději střevíček? Pokud má vaše paní učitelka ráda zlatou barvu, vybírejte mezi brožemi ve zlatém provedení. Nápaditosti se meze nekladou a brož je velmi oblíbeným dárkem. Brože totiž ozdobí svetřík, kardigan, nebo třeba i kabelku a šátek. Je také praktická, pokud si potřebujete upevnit šátek tak, aby držel tam kde má. Tyto rozmanité doplňky pro ženy jsou prostě 2 v 1 a to se ženě vždy hodí.

Brož motýl

10/ Kabelka

Kožená kabelka je nezbytností pro každou ženu, paní učitelka si do prostorné velké kabelky dát i větší dokumenty. Menší kabelku zase využije na procházky po městě, aby do ní dala veškeré potřebné věci. Naše luxusní kabelky jsou vyrobeny z pravé kůže, díky tomu opravdu dlouho vydrží.

Luxusní kožené kabelky

Dárek pro pana učitele

Nejen paní učitelky učí naše děti, ale i učitelé, kteří si také zaslouží po těžkém roce plném nástrah a stresujících okamžiků vypnout a odpočinout si. Ocenit pana učitele za jeho celoroční přípravu vašeho dítěte ve škole, je velmi hezké a určitě jej to potěší.

Co konkrétně by pana učitele potěšilo jako dárek je trošku oříšek, ale i s tím si umíme poradit.

Kameny pro podporu pozitivních vlastností

Výběr náramků s vhodným kamenem je jistě perfektní volba, především, když budete vybírat podle vlastností jednotlivých kamenů. Nemusíte však sáhnout po špercích, ale oblázky léčivých kamenů ocení každý. Nabízíme i gravírování na léčivé kameny, o této nové službě se informujte na našem telefonním čísle 736 119 910 nebo e-mailu info@aranys.cz. Mít kamínek, nebo přívěsek s vlastním věnováním, udělá z vašeho dárku velmi osobní záležitost.

Náramky z léčivých kamenů

Vůně do auta je vhodný dárek

Má váš pan učitel rád jízdu autem a chcete mu ji zpříjemnit vůní do auta? Vyberte si z nabídky našich vůní, které jsou vyráběny u nás s přírodními vonnými oleji. Dokonalé kombinace vůní osloví nejen vás, ale i vašeho pana učitele. Vybírat můžete ze zemitých mužských, podmanivých tónů, nebo svěžích vůní plných citrusů. Podmanivé vůně s ambrovým základem osloví každého řidiče.

Vůně do auta

I na skleněný flakonek této podmanivé vůně do auta můžete nechat vyrýt vzkaz, obrázek či logo dle vašeho přání. Kontaktujte nás proto prosím na telefonu 736119910 nebo na e-mailu info@aranys.cz.

Dopřejte učitelům pohodu

Pohodovou atmosféru a chvíle relaxace mohou učitelé mít díky svíčkám, které si zapálí v pohodlí domova. Při světle svíčky se báječně relaxuje a čerpá energie, která bude tolik, od září, potřebná. Vyberte si z předpřipravené sady svíček, nebo pro své učitele vyberte svíčky dle vlastního uvážení.

/svicky-svicny-a-aromalampy/156232-sada-cakrovych-svicek-zivotni-inventura-4364.html

Související produkty

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek