Meditace s kameny

Meditace s kameny

Příprava:

Potřebujete-li se naladit na energii kamene, jedná se o nejjednodušší způsob, jak to provést.

Nejprve je potřeba krystal očistit. Pro každý platí něco jiného, o jednotlivých kamenech se můžete dočíst zde: kameny. Všeobecně, jak se o kameny starat, se můžete dočíst zde: Povídání o kamenech.

Pro meditaci potřebujete mít klid, provádějte ji v dobu, kdy Vás nebude nic rušit. Vypněte si mobilní telefony a zvonek u dveří, vyvenčete psy a ostatní členy domácnosti pošlete na procházku. Nenechejte se nikým a ničím rušit. Kameny k Vám budou v tichu promlouvat a ukáží Vám svou moc. Nejvhodnější je, věnovat těmto meditacím nejprve několik dnů, abyste mohli pochopit střídavě všechny své kameny. Najděte si pohodlné místo, kde budete meditaci provádět, dostatečně se napijte. K meditaci můžete použít i hudbu nebo vůni. Příjemnou atmosféru k meditaci můžeme navodit pomocí vonného vosku nebo solné či aroma lampy.

Máte-li více kamenů, začněte nejprve těmi červeně  zbarvenými - ty dodávají energii a vybudí Vaše schopnosti. Dále postupujte ve směru barevného spektra čaker - oranžová, žlutá, zelená, modrá, fialová a čirá. Citliví lidé se mohou při meditaci dostat až tak daleko, že při čirém kameni dosáhnou stavu blaženosti. Poté je vhodné, se uzemnit, abyste nezůstali někde "mezi světy". Vhodnými kameny v tomto případě jsou například hematit a kouřový křemen či nejlépe kámen boji.

Meditace:

Pohodlně se se svým kamenem usaďte. Meditaci můžete provádět s kamenem v rukou, či položeném na nízkém stolku před sebou. Zlehka dýchejte tak, že výdech bude delší než nádech. Při nádechu cítíte, jak Vás prostupuje pocit klidu a pokoje. Nejprve můžete na chvíli zavřít oči a tím se zcela zklidnit. Poté upřete pohled na kámen. Vnímejte všechny jeho vlastnosti - barvu, tvar všech záhybů, strukturu. Pokud kámen držíte v rukou, vnímejte i jeho hmotnost a jeho jemné vibrace, které Vám prostupují do dlaní. Kámen Vás vtáhne do svého nitra a můžete si prohlédnout i jeho vnitřní plochy. Až budete připraveni, zavřete oči a v tichosti vnímejte energii krystalu, dovolte jí, povědět Vám více o sebe samých. V této chvíli jste jen vy a krystal, není nic jiného, nic důležitějšího. soustřeďte se pouze na tuto chvíli a energii, kterou Vám kámen předává.

Jakmile budete chtít meditaci ukončit, otevřete oči a odložte krystal. Pokračujte dalšími krystaly. Po meditacích se postavte chodidly na zem a uchopte do ruky uzemňovací kámen, abyste se dostali rychle a citlivě zpět do reality.

Šungit

Kyvadlo šungit

Kyvadlo čakra

     Svícen ametyst         

Svícen ametyst                                                                                                                         Aromalampa                                                                                                                                                                                                                            

Související produkty

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek