Ověřený zákazník
08.05.2026
Již více nakupů u vaší firmy a vždy spokojenost. Krásné a kvalitní šperky
od 8 579 Kč s DPH
8 799 Kč s DPH
9 899 Kč s DPH
8 579 Kč s DPH
12 099 Kč s DPH
9 899 Kč s DPH
Nádherný zlatý přívěšek anděla s přírodními minerály.
Prožijte krásu přírody v každém momentu
Nabízíme vám jedinečný klenot, zlatý anděl, který spojuje zářivou krásu zlata s přírodními kameny, které dodají vašemu životu záři a sílu. Naše zlaté anděly jsou dostupné jak v bílém, tak i žlutém zlatě, a každý z nich nese v sobě něco zvláštního – granát, modrý safír nebo diamanty. Každý kámen je vybrán s péčí a vášní, aby vám přinesl to nejlepší z přírodního krásy.
Termín zhotovení je 3 - 4 týdny, berte prosím na vědomí. U zlata preferujeme vždy min. zálohu 3.000 Kč.
Nezapomeňte se podívat, jak pečovat o své šperky.
Zakázková výroba? Pro nás žádný problém!
Přečtěte si. jaké služby vám nabízíme.
| Materiál | Zlato Au 585/1000 |
|---|---|
| Minerál | Český granát, Diamant, Safír |
| Délka | 1,5 cm |
| Motiv | Duchovno |
| Rozměr motivu | 1,5 cm x 1,3 cm |
| Hmotnost | 1,34 g |
| Druh šperku | Přívěsek |
| Barva | Zlatá |
| Původ | Přírodní |
| Výroba | Česká republika |
| Kvalita diamantů | SI1-G |
| Celková karátová váha | Diamant - 0,0298 ct, Safír - 0,050 ct |
100% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.
Ověřený zákazník
08.05.2026
Již více nakupů u vaší firmy a vždy spokojenost. Krásné a kvalitní šperky
Ověřený zákazník
05.02.2026
široký sortiment, zda se že kvalita je super a rozumné ceny
Ověřený zákazník
19.01.2026
Nakupuji zde již léta, vždy spokojenost, perfektní komunikace
Ověřený zákazník
23.12.2025
rychlé dodání zboží, pěkný výběr šperků, celková spokojenost :-)
Ověřený zákazník
14.12.2025
velká nabídka šperků a rychlost vyřízení včetně doručení
Ověřený zákazník
03.12.2025
Dobrý obchod, který zašle slíbené zboží podle kvalitních fotek
Ověřený zákazník
25.11.2025
Rychlé dodání, certifikát pravosti, kvalitně zabalené.
Ověřený zákazník
11.11.2025
Zboží je kvalitní a bezva se používá. Doporučuji všem uživatelům.
Ověřený zákazník
22.08.2025
Jsem moc spokojená, pořídila jsem krásné dárečky pro kolegyňky. Velký výběr, příjemné ceny.
Ověřený zákazník
05.07.2025
Je to nádherný kousek a doufám, že se bude líbit i snaše
Ověřený zákazník
03.07.2025
Suprový výběr a kvalitní produkty! Mám už dva náramky a jsem spokojen.
Ověřený zákazník
03.06.2025
Úžasný přístup na telefonní lince. Krásné šperky, DOPORUČUJI.
Ověřený zákazník
30.05.2025
Zboží objednáno k výrobě, velmi vstřícný a milý přístup personálu
Ověřený zákazník
18.05.2025
Děkuji za rychlou a perfektní dodávku.Řetízek na nohu se darované moc líbí.
Ověřený zákazník
19.05.2025
Superrychlé dodání, s naušnicemi velká spokojenost.

Online platby kartou
Rychlé a zabezpečené
platby online