Pokud objednáte do 14:00, objednávku odešleme ještě dnes

Nejkrásnější valentýnské šperky

Rok se s rokem sešel a Den svatého Valentýna, svátku zamilovaných, je opět za rohem. Každoročně připadá na 14. února, kdy si dvojice zamilovaných symbolicky předává dárek a užívá společnou chvilku. V tomto článku bychom Vám rádi předali inspiraci na ty nejkrásnější šperky, které své drahé polovičce můžete věnovat. Čím v tento výjimečný den potěšit a vyjádřit lásku více, než právě šperkem. Ještě než se pustíme do konkrétního výběru šperků, podíváme se na zajímavá fakta, která se svátku svatého Valentýna týkají. 

  • Více než dvě třetiny Čechů slaví den Sv. Valentýna.
  • Více než třetina Čechů považuje svátek sv. Valentýna za vhodný den k žádosti o ruku.
  • Každý rok se na celém světě na Valentýna uskuteční v průměru 220 000 žádostí o ruku.
  • Každý rok je na celém světě poslána asi miliarda valentýnských přání.
  • Asi 3 % majitelů domácích mazlíčků kupují valentýnské dárky i svým zvířatům.

Průvodce výběrem šperků

Průvodce obsahuje několik kategorií, ve kterých najdete nejen doporučení na konkrétní šperky, ale prokliknete se také na celkovou nabídku šperků s daným motivem. Buďte při výběru šperku pečliví a projděte si naši nabídku. U šperků s minerály si můžete přečíst, jaké má daný minerál vlastnosti, k čemu slouží a jaká je jeho symbolika. Věříme, že díky našemu bohatému sortimentu vyberete šperk, který bude maximálně odpovídat Vašim představám. Rádi bychom také připomněli, že můžete navštívit naši kamennou prodejnu v Přerově, kde si šperky prohlédnete a vyzkoušíteNezapomeňte také na to, že když v tomto článku kliknete na jakýkoli obrázek produktu, automaticky se Vám tento produkt zobrazí na našem e-shopu.

 

 

Šperky český granát s motivem srdce 

 

Šperky s motivem srdce Vás v souvislosti s Valentýnem napadnou asi jako první. Srdce symbolizuje nejen lásku, ale i sílu, dobrotu a pozitivní emoce. Za nás určitě v první řadě doporučujeme šperky s nádherným českým granátem, jakožto kamenem lásky a vášně. Je to právě český granát, který symbolizuje a přináší hlubokou lásku. 

 

 

Ostatní šperky s motivem srdce

 

Zde naleznete inspiraci na další šperky s motivem srdce, ať už se jedná o zlato, stříbro, chirurgickou ocel, nebo třeba šperky s kameny. Srdce je zkrátka symbolickým motivem, kterým vždy uděláte radost.

 

 

Šperky s motivem nekonečna

 

Vyjádřete, že Vaše láska nikdy nevyhasne. Symbol nekonečna vyjadřuje pevný vztah a lásku, která nikdy neskončí. Dále také posiluje tok pozitivní energie, odstraňuje negativní vlivy a pomáhá navodit pozitivní mysl. Podívejte na celou naši nabídku šperků s motivem nekonečna a inspirujte se dalšími produkty.

 

 

Šperky s možností gravírování

 

Svatý Valentýn je ideální příležitostí, kdy Vašemu protějšku nechat na šperk vygravírovat vzkaz. Ať už je to třeba náhrdelník pro dceru nebo vnučku, pánský náramek pro manžela nebo přítele, či partnerské šperky. Gravírujeme hlavně jména a vzkazy, ale můžete si také nechat vyrýt pro Vás významné datum, například datum zasnoubení nebo svatby.

 

 

Šperky pro muže

 

Obdarovat šperkem můžete na Valentýna samozřejmě i muže. V naší nabídce najdete velké množství šperků určených právě pro muže, ale třeba Vám pro teď pomůže naše inspirace níže.

 

 

Partnerské šperky

 

Překvapte originálním šperkem, který zahřeje u srdce. Partnerský šperk je ideálním Valentýnským překvapením, které Vás a Vašeho partnera bude spojovat. U přívěsku partnerské srdce, které lze rozlomit na poloviny, si můžete vygravírovat například iniciál, datum výročí, nebo svatby. Fantazii se meze nekladou. S oblibou také gravírujeme na snubní prsteny.

 

Dárkový poukaz na šperky

 

Poukaz je vděčným dárkem, když si nevíte rady. Věnujte své polovičce poukaz na šperky v jakékoliv hodnotě. Dárkový poukaz lze uplatnit jak na e-shopu www.aranys.cz, tak i v našem kamenném obchodě v centru Přerova. 

 

Pro další inspiraci můžete také mrknout na naše starší články týkající se Dne svatého Valentýna: Valentýnské tipy, Svátek všech zamilovaných. V rámci Valentýna také můžete využít slevu 14% na celý sortiment s kódem LASKA14.

 

Doufáme, že Vám tento článek napomohl k výběru ideálního šperku a ze srdce Vám přejeme co nejhezčí prožití tohoto dne lásky.

Tým ARANYS

Související produkty

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek