Dárky pro děti

Dárky pro děti

Ach ty naše ratolesti. Sice zlobí, ale udělali bychom pro ně vše. Den dětí připadá na 1. června a tak je načase vymyslet pro ně dárek, který je bude třeba doprovázet každý den. Takový stříbrný dětský přívěsek, darovaný blízkým člověkem působí jako talisman. Děti se cítí jistější a sebevědomější.

Blíží se konec roku a nejen pro rodiče jsou tyto dny náročné. Některé děti začaly chodit znovu do školy, jiné ještě do prázdnin zůstanou doma s domácí  výukou. Doufáme, že to všechno s klidem zvládnete ať už v tom či onom režimu. Protože společně to zvládneme. 

Odměňte děti hezkým dárkem, který je potěší a také povzbudí. Můžete vybrat některý z kamenů, které mají příznivý dopad na emoční i fyzické oblasti života, nebo něco pro parádu.

U nás si vyberete dárek jako kameny pro dívky, tak i kameny pro chlapce.

Tyrkenitové srdce

Srdce, obzvláště to darované z lásky je ten nejkrásnější dárek. Kámen ve tvaru srdce děti určitě potěší a mohou jej nosit u sebe jako talisman.

Jantarové korálky pro miminka

Miminka i maminky budou nejspokojenější, když je přestanou trápit bolesti zubů. Klidná noc bez pláče je určitě příjemnější pro všechny. Jantarové korálky pomáhají proti bolestem s právě se prořezávajícími zoubky. Navíc je u nás najdete v tolika barevných kombinacích, že budou i velmi hezkou ozdobou pro vaše ratolesti.

Střevíček pro princeznu

Jemný a krásný střevíček pro malé princezny. Jedná se o brož, kterou si můžete připnout na svetr, ale také na baťůžek nebo kabelku. Malé slečny jistě potěší. 

Náramky

Náramek pro velké kluky. Kožený náramek s modrými korálky. Protože modrá je dobrá. Máme i variantu zelenouhnědou. 

Ocelové náušnice s kamínkem

Ocelová náušnice zlacené. Malým slečnám sluší a chirurgická ocel je velmi oblíbená. Najdete u nás i náušnice pro miminka, s bezpečnostním zapínáním zepředu náušnice, nebo se zapínáním na šroubek.

Pro kluky a fotbalové fanoušky tu máme hned několik šperků a doplňků. Máme tu stříbrného fotbalistuocelový fotbalový míč a krabičku ve tvaru fotbalového míče. A mnohem víc.

Náramky pro malé slečny

Související produkty

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek