Vášnivě červené šperky

Barevné šperky jsou velmi módní a oblíbené. Červená barva je energická a plná života. Červená barva je také barvou 1. čakry. Základní čakra je spojená s pudem přežití, je spojena se vším, co se právě narodilo a jeho spojením se zemí. S červenou barvou budete plní elánu. Je vhodná pro podnikatele a lidi s vysokými ambicemi. Podporuje jejich vůli a dravost. Červená je ovšem také spojována s láskou a nadšením ze všeho nového. Podpořte tyto kladné vlastnosti a popusťte uzdu své fantazie. Užijte si záplavu červených šperků, které si u nás můžete vybrat.

Šperky s českými granáty

Když se řekne červený šperk, okamžitě většinu lidí napadnou právě šperky s českými granáty, kterým dominuje nás národní klenot. České naleziště i výroba v české republice navíc šperkům z českých granátů dávají punc originality a jedinečnosti. Velmi často si je lidé kupují jako dárek pro své blízké, kteří navštívili naši zemi, nebo pokud jedou do ciziny a chtějí přivézt něco typicky českého. Šperky osázené českými granáty mají u nás dlouholetou tradici a my jsme velmi rádi, že vám je můžeme nabídnout.

Velmi elegantně působí české granáty ve spojení se stříbrem, červená barva krásně vynikne. Zlato s českými granáty je zase klasikou, kterou máme tak rádi. Teplé tóny zlaté a červené barvy se navzájem podporují a nechají tak vzniknout luxusním zlatým šperkům. Ať zlaté nebo stříbrné, nějaký ten šperk s českými granáty by neměl chybět ve šperkovnici žádné ženy.

Zlaté náušnice s českými granáty  Stříbrné náušnice s českými granáty  Stříbrný přívěsek kočka s českými granáty, zlacený

Šperky s rubíny

Rubínové šperky jsou jedinečné díky struktuře tohoto polodrahokamu. Drahé kameny jsou ve špercích používány už od pradávna. Nejen proto, že už dávno lidé vědí o síle a moci různých minerálů. Také jsou  především velmi krásné a po vybroušení se z na první pohled obyčejného kamene vyloupne skvostný drahokam. Rubín je doporučován především pro berany a lvy, ovšem ocení je všechna znamení zvěrokruhu. Říká se totiž, že rubíny umí měnit svou barvu, aby upozornily nositele na blížící se nebezpečí. Toho se užívalo především dříve. Dnes nosíme rubínové šperky především proto, jak jsou krásné a výjimečné. Prsten s přírodním rubínem bude obdivovat každý, kdo vás potká.

Stříbrný přívěsek s rubíny  Náhrdelník s přírodním rubínem  Náramek s rubíny

Šperky s přírodním korálem

Šperky ozdobené poklady z hlubin mořského dna nemá jen tak někdo. Skvělé šperky s přírodními korály, které vyrostly v moři či oceánu jsou velmi krásné a jedinečné. Korály mají rozdílnou strukturu povrchu a proto i každý kousek vypadá odlišně. Získáte tak naprosto originální šperk. Korály pod mořskou hladinou mají krásnou červenou barvu. Když korál na vzduchu vysychá, bledne a svou přirozeně červenou barvu ztrácí. Korály proto mohou být až úplně bílé. Abychom si jejich barvu znovu připomněli, jsou tónovány na přírodní bázi a díky tomu se můžete těšit ze šperků z červených korálů i na vzduchu, ne jen v moři.

Náramky z přírodního korálu  Přívěsek s přírodním korálem  Přívěsek s přírodním korálem

Šperky s červenými Swarovski kameny

Broušené kameny Swarovski jsou známe svým krásným třpytem a výraznou barvou. Tento efekt dodává především brus kamenů. Šperky se Swarovski kameny mají svou oblibu u všech věkových generací, protože tady si opravdu každý příjde na své. Snad nejoblíbenější jsou červené náušnice, které podtrhují červenou barvu rtů a to je ani nemusíte mít namalované. Velmi hezky vyniknou i menší náušnice, které díky své rudé barvě krystalů půjdou dobře vidět. Ocelové náušnice se těší velké oblibě. Často jsou v nich použity právě Swarovski kameny. Ocel je pevnější a tvrdší než stříbro a proto je tak oblíbená.

Nejjednodušší, jak si vybrat přesně padnoucí šperk, abyste jej nemusela dlouho hledat, je vybírat si rovnou soupravu dámských šperků, která vám zaručí, že náušnice i přívěsek k sobě budou ladit naprosto perfektně.

Ocelové náušnice kroužky červené   Dámská ocelová souprava Swarovski  Ocelové náušnice Swarovski

Stříbrné šperky s červenými zirkony

Oblíbené stříbrné šperky můžete mít nejen s drahými kameny, ale také s barevnými zirkony, které se velmi hezky třpytí a často jsou doplněny i o čiré zirkony, které dodají šperku leskStříbrné prsteny jsou vůbec nejoblíbenější šperky, kterými se můžete chlubit. Stříbrné náušnice díky třpytivým kamínkům dokáží rozzářit obličej a perfektní přívěsek, který se dá nosit každý den, je velmi krásný dárek při jakékoliv příležitosti.

Stříbrné náušnice s červenými zirkony  Stříbrný přívěsek srdíčko s červeným zirkonem  Stříbrný prsten s červeným zirkonem

Kabbalah náramky

Kabbalah náramky, mimo to, že jsou velmi krásné a zářivé, mají i další důvod, proč vypadají jak vypadají. Tyto náramky na červené stužce mají chránit před uhranutím. Nosí se obvykle na levé ruce, jelikož ta je je receptivíní, tedy tělo získává energii z talismanů a kamenů umístěných na levé ruceKabbalah náramek s andělem ochraňuje hned 2x díky andílkovi, který je na něm umístěný. Vybírejte si takové šperky, které jsou nejen krásné, ale mohou vám i v něčem pomoci.

Červené kabbalah náramky se stříbrnými přívěsky

Červené šperky pro děti

Zejména malé holčičky se rády zdobí, chtějí vypadat, jako jejich maminky. Dopřejme jim krásné zářivé barvy, aby vypadaly přesně tak, jak si přejí. Nenechejme dětskou představivost uvadnout. Rozmanité šperky pro děti jim mohou zvednout sebevědomí, holčičky se budou cítit krásné a okouzlující. Přesně tak, jak to má být. Malým miminkům navíc jantarové korálky pro miminka mohou pomoci proti bolestem zoubků. Nezapomeňme i na náušnice pro miminka zlaté i stříbrné, s bezpečnostním zapínáním vepředu. Díky němu nemusíte mít obavu, že by náušnice miminku spadla.

Dětské stříbrné náušnice s beruškou  Dětská červen souprava náramku a náhrdelníku  Jantarové korálky pro miminka s červeným onyxem

Ať už si vyberete kterýkoliv šperk z naší nabídky, důležité je, abyste jej nosili rádi. Aby vám připomínal hezké chvíle a cítili jste se vždy dobře a příjemně.

Související produkty

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek