Ocelová souprava s rubínem  

1 529 Kč s DPH

1 699 Kč


Zbývá pouze 1 kus
-10%

1 529 Kč s DPH

1 699 Kč

Krásná dámská ocelová souprava náhrdelníku, visacích náušnic a náramku s půvabným rubínem. Ozdobte se krásnou soupravou a ukažte jaký máte vkus!


Registrační číslo: 07341

Variantu v této kombinaci bohužel nenabízíme.

Poštovné zdarma nad 2000,-Poštovné zdarma nad 2000,-

Ocelová souprava s rubínem  

Ukažte svůj vytříbený vkus tímto originálním červeným kompletem s minerálem. Rubín je léčivý kámen s mnoha skvělými vlastnostmi. Pokud jste doposud neobjevili moc léčivých kamenů tak vězte, že přicházíte o mnohé. Šperky s léčivými kameny se těší stále větší oblibě. Elegantní souprava tvořená broušenými kuličkami rubínu a komponenty z chirurgické oceli.

Elegantní náhrdelník tvořený třemi nylonovými lanky, na kterých jsou navlečené broušené korálky brazilského rubínu. Tento náhrdelník krásně ozdobí každý dekolt a okouzlí svou nepřehlédnutelnou rudou barvou. Zapínání je z chirurgické oceli na karabinku a díky prodlužovacímu řetízku si sami zvolíte vhodnou délku. Stylové náušnice se čtyřmi různě velkými rubínovými perličkami mají pohodlné zapínání na klapku. Součástí soupravy je i elegantní náramek složený z broušených kuliček rubínu. Náramek má zapínání na karabinku, která je z chirurgické oceli. Navíc má prodlužovací řetízek, který zajistí nastavení vhodné délky.

Délka náhrdelníku: 45 cm + 5 cm prodlužovací řetízek
Délka náramku:  18 cm + 5,5 cm prodlužovací řetízek 
Délka náušnic: 40 mm

  • krásná ocelová souprava
  • šperky s kameny
  • souprava náramku, náhrdelníku a náušnic
  • laboratorní rubín

Rubín

Není snad nikdo, kdo by nepoznal nádherně hlubokou rubínově červenou barvu, kterou se pyšní právě rubín. Jeho největší moc spočívá v tom, že dokáže upozornit svého nositele před nebezpečím. A to tak, že se jeho odstín změní na tmavší. Přináší lásku do života a napomáhá manželům k tomu, aby byli ve svém svazku šťastní. Bývá nazýván také kamenem krve. Čistí cévy, napomáhá krevnímu oběhu a zlepšuje činnost srdce. Ocení jej nejen Berani a Lvi, ale každý, kdo věří v jeho přirozenou moc. Zde se o něm dozvíte více: O rubínu

 

Vlastnosti produktu

Materiál Chirurgická ocel
Minerál Rubín
Zapínání Klapka
Druh šperku Souprava
Barva Červená
Pro koho Dámské

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek