Pokud objednáte do 14:00, objednávku odešleme ještě dnes

Růžová barva

Růžová barva

Růžová je označována jako barva srdce. Symbolizuje lásku, náklonnost a oddanost v srdeční úrovni. Je barva něhy, jemnosti, oddanosti a čistých duševních pocitů lásky na vyšší  duchovní úrovni. 

Tato barva dělá člověka vnímavého přijmout lásku a nezištné příchylnosti. Podněcuje k tomu aby byly tyto pocity štěstí plně prožity a vyjádřeny. Je to barva jemného způsobu života. Obzvlášť silná obliba růžové zdůrazňuje větší potřebu lásky a ochrany. Často a výrazně jí dávají přednost lidé, kteří potřebují hodně příchylnosti a lidského tepla k dosažení vnitřní stability - lidé něžní, senzitivní a zasnění. 

Milovníci této barvy mají extrémně ženské rysy, neboť něha, zdrženlivost a ženskost se pojí k růžové.Tito lidé jsou ale i rození požitkáři, kteří se vrhají s rozkoší do všeho, co jim dělá radost a povyražení.

Přehnaná touha po růžové však vyjadřuje narušený vztah k realitě a vědomé odvrácení se od vážných věcí života - vidí vše,, růžovými brýlemi“ mají strach před tvrdou skutečností a pokoušejí se jí uniknout.

Když ale člověk tuto barvu rozhodně odmítá,poukazuje to na občasné nevědomé postrádání něhy a příchylnosti, ale i snahu o samostatnost a emancipaci a na odmítání sentimentálních citů.

Testy prokázaly spojitost mezi oblibou pro růžovou a stupňující se žádostí po sladkostech.

Růžové kameny:

růženín
rodochrozit
rodonit
rubín

Náramek rodonit

Náramek rodonit

Runové kameny

Runové kameny z růženínu

Přívěsek rubín

Přívěsek s rubínem

Související produkty

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek