Veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA - podzim 2017

7. - 9. září 2017 se naše firma zúčastnila veletrhu módy, zdraví, krásy a nových trendů - WORLD OF BEAUTY & SPA - podzim 2017. Vzhledem k tomu, že to byl pro nás první takto významný a populární veletrh, nechtěly jsme nic ponechat náhodě a pečlivě jsme vše připravovaly dlouho dopředu. Těšily jsme se, jak budeme prezentovat naši firmu, setkáme se s našimi zákazníky a zároveň jim ukážeme zboží z naší nabídky v celé své kráse.

Příprava na veletrh

Ve čtvrtek, den před veletrhem, pro nás začal den „D“, kdy jsme ráno naložily vše potřebné do dodávky, která byla nedílnou součástí našeho týmu, a vyrazily prozatím ve třech na cestu. Před sebou jsme měly 250 km, řízky s chlebem, čokolády, koláče, kávy, pití a spoustu času doladit potřebné detaily. Jelikož je náš tým velmi veselý, po cestě jsme se rozhodně nenudily a stále jsme měly témata k diskuzi. Dálnice D1 nás opět nezklamala a dala nám navíc minimálně hodinu prostoru pro další a další témata.
Tím hlavním však stále zůstával veletrh. Radost z něčeho naprosto nového střídaly mírné obavy z nepoznaného. Moc jsme se těšily a přemýšlely, jak asi bude vše probíhat.

1. den velerhu

Nicméně i přes nepatrné zpoždění jsme do Letňan dorazily včas a bez větších problémů. Drobné komplikace na cestě se vyřešily menšími zajížďkami či objížďkami.
Po vyřízení potřebných formalit jsme se daly do hledání našeho stánku, který se stal naším přechodným bydlištěm na celé dva dny. Většina firem už byla na svém místě, navážely své zboží a rovnaly vše potřebné do vitrínek a regálů. Vzhledem k našemu sortimentu jsme se rozhodly, že naše zboží budeme chystat až na druhý den ráno. To ovšem neznamenalo, že bychom neměly co na práci. Sestavit skříň, nanosit zrcadla, nástěnku, roll-up, plachtu, nalepit loga a nápisy, připravit nezbytné pomůcky k propagaci i prodeji, pro nás vody k občerstvení... Bylo toho opravdu mnoho a do večera jsme se nezastavily. Kolem 20. hodiny jsme si na nádraží vyzvedly naši kolegyni z týmu a konečně v kompletní sestavě se šly ubytovat do objednaného hotelu, který byl hezký, příjemný a hlavně disponoval na pokojích postelemi, do kterých jsme se už opravdu velice těšily.

2. den veletrhu


Hned další den ráno jsme se pečlivě oblékly a přichystaly na setkání se zákazníky a dalšími obchodními partnery, které jsme měly ten den poznat.

Po příjezdu k našemu stánku jsme připravily vše potřebné tak, aby se příchozí hosté cítili dobře, příjemně a mohli bez problémů nahlédnout do našeho království šperků a kamenů, které už v tu chvíli zářilo do všech stran. Byly jsme velmi mile překvapeny vstřícností, přístupem i ochotou všech okolo, vystavovatelů i návštěvníků. Příjemným zjištěním bylo také to, že všechny čtyři dokážeme fungovat na prostoru 2 x 3 metry čtverečné, ze kterých jsme celý den s radostí vítaly naše hosty, a kteří za námi přišli nejen nakoupit, ale třeba i pro radu nebo jen tak pochválit či obhlédnout náš sortiment. Zažily jsme mnoho velice příjemných a nezapomenutelných setkání a také zákazníků, kteří se k nám opakovaně vraceli, což nám dělalo radost, protože jsme tím pádem věděly, že naše dřina stála opravdu za to. Po celém dni stráveném na nohách jsme se odebraly opět na náš hotel, kde jsme zchladily namáhané nožky v ledové sprše a vyrazily na večeři do naší stověžaté matičky Prahy. Procházka to byla velice příjemná, i když jsme byly opravdu unavené.

3. den veletrhu

Další den se odehrával ve stejném duchu jako ten předchozí, jen nás navíc večer čekalo opětovné balení veškerého sortimentu a také jsme musely stánek uvést do původního stavu. I při těchto manévrech jsme však zachovaly klidné hlavy a vše pečlivě balily a sklízely. Naše vynikající myšlenka, že si usnadníme práci a námi složenou skříňku nebudeme opětovně rozkládat, neboť by to bylo příliš složité se ukázala jako největší potíž, jelikož byla delší než náš zadní dodávkový prostor. Nicméně jsme se nevzdaly a za hesla „co nejde silou jde ještě větší silou“ nakonec problematickou vitrínu do auta dostaly. Tímto zároveň děkujeme opodál stojící početné skupince skutečných mužů a chlapců, kteří nám z bezpečné vzdálenosti a za neustálého civění pod šaty pomohli vitrínku telepaticky umístit na své místo.

Po odjezdu z výstaviště v Letňanech jsme se opět rychle daly do pořádku a šly si pochutnat na naši poslední večeři v Praze. Bylo velmi příjemné se po několika hodinách ve stoje opět posadit.

Tým Aranys na cestě

Následovala neděle a náš odjezd domů. Cestou zpět jsme v autě probíraly předešlé dny, načerpané zkušenosti a vzpomínaly na všechny zážitky. Pestrý zážitek si nakonec odvezla také naše neskutečně obětavá kolegyně Verča, která díky naší problematické vitríně proseděla celou cestu domů ve velmi nekvalitní poloze. Nicméně jsme odjely se skvělými a příjemnými pocity, že se nám podařilo něco nového, a že jsme se v tom „velkém světě“ neztratily.

Současně moc děkujeme zúčastněným vystavovatelům, hostům i zákazníkům za spoustu velice milých setkání, která jsme zažily a budeme se moc těšit na příští setkání s vámi.

                                                                         

 

                                                                                        Váš tým Aranys

Související produkty

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek